Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » , , aki magát nem szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

, , aki magát nem szereti másokat sem fog? '' egy válaszban olvastam. Helytálló a kijelentés?

Figyelt kérdés
egy önbizalomhiányos arc volt a kérdésben, annak ment
2010. okt. 6. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább: Aki magát nem szereti, azt mások se fogják.
2010. okt. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rám igaz...:S
2010. okt. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben. Az ilyenek ugyanis sokkal inkább "bálványokat imádnak", mivel sokkal jobbnak tartják őket saját maguknál, és ez már egészségtelen. Az egészséges szeretethez valóban elengedhetetlen önmagunk elfogadása és szeretete is.
2010. okt. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Rám igaz. Utálom magam és lám, még sose volt barátnőm :S


19/F

2010. okt. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utálom magamat és az embereket se nézem sz@rba se.
2010. okt. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem másokat könnyebb elfogadni mint magunkat, legalább is nekem. Önbizalomhiány nálam is megvan, sokszor csak szürke kisegérnek érzem magam.

16L

2010. okt. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudok másokat szeretni, de magamat utálom.
2010. okt. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hát.. ez összetett dolog. ha magadat nem szereted, akkor nem lesz pozitív kisurgázásod, ami vonzza az embereket. szerintem ez úgy van, hogyha összejössz valakivel, akkor szépen lassan elfogadod önmagadat. én kissé át is estem a ló túlsó oldalára, nekem már senki véleménye nem számít csak a barátomé. mármint olyan szinten, hogyha nem úgy nézek éppen ki, vagy nem úgy viselkedem ahogy azt mások elvárnák, hát teszek rá magasról.

de nem is nézegetem magam már állandóan a tükörben mint régebben amikor nem volt barátom, meg már nem is vagyok félénk sem.

2010. okt. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én például kibekúrt jó arc vagyok.
2010. okt. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!