Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkaptunk valami betegséget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkaptunk valami betegséget?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel szeretkezés közben elszakadt az óvszer, még elég korán voltunk, tehát előváladék sem volt, azonban, azt vettük észre, hogy a fitymám alatt felsértődött egy kis rész és vérzett.

Egyből mentünk a fürdőszobába, mert barátnőm is olyan lett ráadásul belül.....először gyorsan megmostam magamnak, majd kimostam neki. Utána mondtam neki, hogy zuhanyrózsával áztassa, próbálja kimosni, majd azután megint én felnyúltam neki kimostam, akkor már nem volt belül véres.

Bevett egy Ciprobay nevű gyógyszert utána.(fertőzésekre is jó gyógyszer)


Egyikünknek sincs semmilyen nemibetegsége, de viszont ettől függetlenül ellehet kapni bármit és nagyon félünk !


Elkerülhetetlen, hogy bármiféle betegségünk legyen ezután ?(NE ADJ ISTEN AIDS)?


2011. jan. 22. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt most komolyan gondolod ezt az egészet? Ha egyikőtöknek sincsen nemi betegsége még is mit kapnátok el???

Van aki menstruáció közben is szexel...

AIDS-es? Ha egyikőtök szervezetében sem található meg a hív vírus, mégis hogyan lehetnétek aids-esek?

2011. jan. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

atyaég, szerintem ti még a hűtőt sem nyitjátok ki úgy, hogy előtte nem fertőtlenítettétek le...

=DDDDDD

ez már kicsit beteges:D

L/16

2011. jan. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 nielindi ***** válasza:
a szuper aids már a levegőben is terjed. de ahogy leírtad, nagyon jol tisztálkodtatok. ha gumikesztyűvel nyultál be neki, és értél hozzá a farkadhoz, meg síkosítónak fertőtlenítő zselét használtatok, akkor tuti nem lesz semmi baj.
2011. jan. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
KAMU
2011. jan. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fitymafék szakadás miatt volt vér !
2011. jan. 23. 10:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Akármi miatt volt vér, ha egyikőtökben sem található bármi, akkor nem lehet semmi bajotok sem!


A problémáddal el kell menni orvoshoz, és az korrigálja neked a problémát!

2011. jan. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Betadinnel fertőtlenítem majd neugranormonnal kenegetem, a helyzetet meg hát hanyagoljuk .
2011. jan. 23. 21:38
 8/8 anonim ***** válasza:
2011. jan. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!