Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak:O? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak:O? (többi lent)

Figyelt kérdés
van egy oszt társam és folyton beszólogat ho szia édes és egyik délután odajött és hátulról megölelt én meg hát elküldtem...de nem akarom ho az egész osztály rajtam röhögjön mert ő nem ilyen bolond:S csak teszi az agyát de én meg nem akarok beégni, vele viszont nem lehet beszélni...
2011. jan. 18. 15:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Sztem kérdezd meg h mit szeretne tőled és ha azt mondja h szerelmes beléd, akkor fogadd el, és amit érzel iránta azt vedd figyelembe, ilyenkor a te véleményed számít, nem pedig másoké
2011. jan. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!