Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedéskor mondjam el hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor mondjam el hogy volt 1 fiú akinek hittem de csak a testem kellett neki vagy majd ha összejöttünk?

Figyelt kérdés

Szerintem ha osszejovunk es mar szeret tobb az eselye hogy megbocsatja ezt nekem, hogy nem mondtam ezt el neki mint annak hogy ismerkedik velem tovabb ugy, hogy tudja ezt rolam.

Nem atverni akarom, de most még nem mondhatom el.


ma 11:44
A kérdező szavazást indított:
Kesobb mondjam el
Most mondjam el
2 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit kell ezen elmondani? Ugyanolyan ex, mint a többi, nem kell ebből ekkora habot verni.
ma 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Neki is van multja nekem ez a multam..nem tudok rajta valtoztatni es nagyon regen volt.
ma 11:46
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne egyáltalán elmondani?
ma 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna, ha egy lány elkezdene az exeiről beszélni.
ma 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

1. Igen ha lett volna mar exem mas lenne a helyzet, de nem volt.

Csak az a fiu volt akirol irtam.

Es az a baj hogy egy varosban lakunk szoval valoszinuleg ismeri. Folyamatos stresszben lennek ha nem mondom el kesobb sem hogy mi volt vele, mert barhol osszefuthatunk vele.

ma 11:47
 6/12 A kérdező kommentje:
Kerdezte szuz vagyok e es azt mondtam igen. Nem beszelgettem neki errol
ma 11:48
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Senkinek nem tartozol magyarázattal a múltadról. Ez a te életed.
ma 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk aki amiatt leír egy nőt mert azt annak idején kihasznàltàk, az annyit is ér.

Az, hogy a màsik akiben te bíztàl, átvert, arról nem te tehetsz és ez nem a Te szegénységi bizonyítvànyod. Viszont az övé az rendesen, ha emiatt dob...

ma 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8.

Ugy hasznalt ki engem hogy felesege volt es gyereke amirol en nem tudtam.

Nem is akartam az egeszet de eroszakos volt. Még most is eretlen vagyok kicsit, de akkor fel sem tudtam ezt dolgozni es az egesz eletemet megrontotta az az ember.

ma 12:00
 10/12 anonim ***** válasza:
Szóval hazudtad, hogy szűz vagy? Az lenne az egyetlen gond.
ma 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!