Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja mindenki hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja mindenki hogy a túl korán kezdett szex "Lelki Traumát" okoz?

Figyelt kérdés
Ezt sose értem:S
2009. jan. 31. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ma egyértelmű,hogy a fiatal generáció egyre korábban kezd nemi életet élni!Ez tény! És mivel van,hogy 12-13-14 évesek meggondolatlanul belemennek,mivel azt hiszik,de CSAK hiszik,hogy készen állnak rá,nem azt kapják az egésztől,amit vártak,megbánják és hopsz ott is a baki!:) Remélem érthető! És igencsak nagy lelki traumát tud okozni!
2009. jan. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
akárcsak az abortusz. Egy normális gondolkodású, ép eszű lányt nagyon megtud viselni az abortusz is és a túl korán kezdett, elhamarkodott szex is.
2009. jan. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
mert egy fiatal tudata illetve lelki állapota máshogy dolgóza fel ezt az élményt mint az idősebbeké, sokkal erősebb hatásai vannak egy lelki traumának fiatal korban amik kihatnak a további későbbi életre, rögződik egy rossz élmény ezért nem lesz egészséges sexuális élete például
2009. jan. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Vagy elk.u.rvul... és utána nincs megállás, egyik ágytól a másikig, mintha nem is lnen olyan nagy dolog, mintha szeretetet csak így lehetne kapni. Az ilyen 14 évesen kezdett első kapcsolatok felelőtlenek, feletlőnenséghez vezetnek és csak bajhoz. Ha rajtam múlna, tiltanám a szexet 17-18 éves korig.
2009. jan. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
azt sem fogod érteni évek múlva , hogy miért nincs orgazmusod, miért nem élvezed a szexet és miért nem tudsz normális párkapcsolatot kialakitani....ezek múlnak azon, mikor kezded a nemi életet
2009. jan. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha szerelemből teszi valaki, akkor nem okoz traumát /az erőszak, a rossz,nagyon fájdalmas élet igen/. Még ha a fiatalabbak csak a saját szintjükön is szerelmesek, és megteszik, és jó élmény marad, akkor semmi gáz nem lehet belőle szerintem. Én nem kezdtem túl korán (szerintem, 17 évesen), de ismerek két olyat, aki 14 évesen vesztette el a szüzességét, és semmilyen trauma nem maradt benne, pedig már 24 éves, és korához való aktív szexuális életet él párkapcsolatban.
2009. jan. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
utolsó hozzá szólónak, ember függő ez csak 1 ellen példa viszont, jóval több negatív példa van rá
2009. jan. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!