Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (holnapra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (holnapra az egész suli tudni fogja :S)

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nekem tetszik, eddig azt gondoltam, hogy ez kölcsönös. De egyszer, beszólt nekem egy elég szemét dolgot, és azóta megváltozott róla a véleményem.... Most pedig a suli előtt letámad egy lánycsapat, hogy nekem tetszik-e ez a srác (az egyik osztálytársam lány, aki tudott a dologról biztos elmondta nekik) én természetesen letagadtam... erre a lány azt mondja, hogy jó, mert a srác már foglalt. Aztán én visszamentem a suliba, az egyik barátnőmért, és mire jövök le ott áll megint 2 lány abból a lánycsapatból. Ott van az a lány is, aki elárult, és gúnyosan közli velem a 2lány előtt, hogy .....-tal jár, és, hogy lekéstem róla. Erre én azt mondtam, hogy nem késtem le semmiről sem. A srác nem tudom, hogy tudja-e, hogy nekem tetszik, de eddig biztos voltam benne, hogy tetszem neki... (a lány barátnői (akivel jár a srác) még azt mondták, hogy mindenki erről beszél) Mit csináljak holnap? Szerintem az nem jó ha letagadom mert az túl átlátszó, mit kéne csináljak? Amúgy holnap már félek suliba menni, mert mindenki kint áll a suli előtt, és kitudja, hogy miket fognak kitalálni. Gondolom tudjátok, hogy elég szépen kiszíneznek mindent... Mit csináljak? légyszi tényleg normális válaszokat!! Előre is köszönöm :S
2011. jan. 13. 15:52
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
vagyis mentem a lámpa felé, és ő állt ott**
2011. jan. 14. 15:46
 22/33 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb lenne tisztázni vele, ha komolyan érdekel... Egy komoly beszélgetés mind két fél részéről megadná mindan kérdésedre a választ. Kérdezd meg, hogy miért változott meg? Mi a problémja veled? De persze ne számonkérően, csak mondd el, hogy úgy érzed mostanában nagyon hanyagol és ez neked rosszul esik. Aztán a végén kijelenteni, hogy a barátság megmarad és valószínűleg soha többé nem lennének problémáid.
2011. jan. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy mi nem vagyunk barátok eddig év elejétől, egymás mögött mentünk aztán egyszer megszólított...már akkor lejött, hogy bejövök neki, meg már év eleje óta ugyanis folyton szemeztünk, és amikor először láttam már akkor is nagyon bámult. Aztán eddig mentünk egymás mögött, majd amikor megálltunk a lámpánál beszólt valamit mindig, piszkálódott :D (apróbb dolgok, és közbe nevettünk rajta, mindig fél mondatokat beszéltünk) Volt, hogy megkérdezte hány órám lesz, hogy együtt menyünk majd haza és, hogy nem úszom meg a vele való hazamenést :D Aztán egyszer tényleg nem úsztam meg és együtt mentünk végig, és beszélgettünk. Nagyon sok mindent mesélt, és rendesnek tűnt. Meg még egy csomó jel volt amiből lejöt az egész, aztán egyszer csak le csi**kázott, bár a tanár akkor tényleg már csi**káztatott... (szerintem viccnek szánta) Egyszer még régebben fejbe dobott egy sapkával, és letagadta, hogy ő volt az, de a barátnőm látta, hogy ő volt....és mindig megkérdezte, hogy mi van a sapkával... De ha van barátnője...nem tudom és vele jött össze nem velem. Mondjuk az én barátnőim nem mentek oda összehozni vele, én nem így ismerkedek, hanem szépen apró lépésekben.... (úgy tűnik neki gyorsan kellett barátnő, vagy nem tudom)
2011. jan. 14. 18:32
 24/33 anonim ***** válasza:
Hát ha ez jelent valamit, akkor én is ebből a "tini" korosztályból való vagyok.. És megjegyzem, elég sok időt vagyok együtt a lány osztálytársaimmal, sokat röhögök velük, bár azért haverjaimmal többet, de ettől függetlenül a lányok dolgairól én semmit nem tudok.. És azt mondom,hogy rúgd orrba azt a nagypofájú r.bancot, akinek elárultad.
2011. jan. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Azt a lányt hagyom, nem foglalkozok vele, különben sem vagyok egy verekedős típus :D... és köszönöm a válaszod
2011. jan. 15. 19:26
 26/33 anonim ***** válasza:

Szerintem felejtsd el ezt a srácot!

Ha akar valamit, akkor úgyis lépni fog!

Lehet, hogy csak unatkozott hazafelé úton, amikor megszólított téged! Vagy az is lehet, hogy amikor nézett téged, amit te szemezésnek neveztél, lehet, hogy azt meg azért tette, mert közben azon gondolkozott, hogy te miért nem akarsz többet tőle, mert lehet félreértett valamit. Nem lehet, hogy te túl keveset beszéltél miközben együtt mentetek haza? Mert írtad, hogy ő beszélt sokat, mondott mindenfélét, de akkor gondolom, te nem tudtál így sokat beszélni. Ugye?


24/N

2011. jan. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

szerintem ne tagadd de ne is legyél (bocsi) ratyi. úgyértem hogy mond azt,ha megint olyat mondank hogy lenyúlták tőled hogy:

"vigyed! ezek után ha ilyen nőkkel áll szóba kinek kell? amúgy is alakulóba van más"

vagy vmi ilyesmit:D

utána emelt fővel szard le őket és ha lehet a legtöbb ember előtt ejtsd el azt a mondatot,hogy:

"jéézusom most ezek komolyan azt gondolják hogy nekem annyira fontos ez a pali? b*zdmeg nem bratt pittről beszélünk hát ez gáz"

és hidd el hamar lekoccolnak a témáról.

jó nem mondom a holnapod lehet kissé gázos lesz,de annyira nem ha ezeket megcsinálod

csak ne sz*rj be az a lényeg :)


a ribik meg ha rádszállnak tudod mire van az öklöd :D

2011. jan. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
*brad bocsi :D
2011. jan. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Nem, mind2-en beszéltünk..én is meséltem neki, ő is nekem. A szemezést illetően pedig, mindig megakadt a tekintetünk egymáson, messziről is láttam, hogy figyelt többször is. Egyébként igazad van, majd ha akar valamit ő lép. Azt kérdezném még, hogy felejtsem el, vagy vérjak-e még a lépésére?....
2011. jan. 15. 19:49
 30/33 A kérdező kommentje:
..és neked is köszönöm utolsó, bár már mint ahogy írtam nem tudta meg senki. Nem mondták el senkinek, amit elégé furcsálok..., de a lényeg, hogy nem tudja senki csak ők. huhhh :D remélem nem is fogják elmondani, ha meg igen, már tudom mit kell tenni :D
2011. jan. 15. 19:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!