Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (holnapra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (holnapra az egész suli tudni fogja :S)

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nekem tetszik, eddig azt gondoltam, hogy ez kölcsönös. De egyszer, beszólt nekem egy elég szemét dolgot, és azóta megváltozott róla a véleményem.... Most pedig a suli előtt letámad egy lánycsapat, hogy nekem tetszik-e ez a srác (az egyik osztálytársam lány, aki tudott a dologról biztos elmondta nekik) én természetesen letagadtam... erre a lány azt mondja, hogy jó, mert a srác már foglalt. Aztán én visszamentem a suliba, az egyik barátnőmért, és mire jövök le ott áll megint 2 lány abból a lánycsapatból. Ott van az a lány is, aki elárult, és gúnyosan közli velem a 2lány előtt, hogy .....-tal jár, és, hogy lekéstem róla. Erre én azt mondtam, hogy nem késtem le semmiről sem. A srác nem tudom, hogy tudja-e, hogy nekem tetszik, de eddig biztos voltam benne, hogy tetszem neki... (a lány barátnői (akivel jár a srác) még azt mondták, hogy mindenki erről beszél) Mit csináljak holnap? Szerintem az nem jó ha letagadom mert az túl átlátszó, mit kéne csináljak? Amúgy holnap már félek suliba menni, mert mindenki kint áll a suli előtt, és kitudja, hogy miket fognak kitalálni. Gondolom tudjátok, hogy elég szépen kiszíneznek mindent... Mit csináljak? légyszi tényleg normális válaszokat!! Előre is köszönöm :S
2011. jan. 13. 15:52
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, mindenkit felpontoztam :) Nagyon szépen köszönöm!! :) Nem fogom felkapni a vizet, higgadt leszek és a képükbe mosolygok :) köszönöm
2011. jan. 13. 16:09
 12/33 anonim ***** válasza:
Mikor elkezdenek piszkálni röhögj a képükbe azt nézz rájuk lenézően és menj tovább büszkén.ennyi azt k*k*ld le őket:)
2011. jan. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Nézd... nem tudom, hogy hány éves vagy, de a leírásod és a körülmények alapján kb 13-14... bár nálunk már akkor sem volt ekkora hiszti ebből, csak a gyerekesebb egyének csinálták még ezt... Holnap elmész szépen suliba és ha bárki kérdezi megmondod, hogy: Igen tetszett. Viszont rájöttem, hogy egy alpári bunkó és kiábrándultam belőle... Ha nekiállnak cikizni akkor meg nyugodtan kérdezz rá, hogy talán bűnt követtél el? Viselkedj éretten és szard le amit más gondol... ha nem veszel mások piszkálódásáról tudomást, akkor pillanatok alatt abba fogják hagyni. Csupán tégy úgy, mint egy felnőtt és ne figyelj rájuk. A szenvedésnek még csak szikráját se mutasd mert ott fog elbukni az egész... Ha piszkálnak, akkor meg csak nevess a képükbe és mond meg, hogy szánalmasak, hogy nem képesek felnőtt, intelligens ember módjára gondolkodni... Ennyi a teendőd.


18/F

2011. jan. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
az a lényeg hogy ne húzd fel magad..mert akkor egyből támadnak..csinálj úgy, mintha mi sem történt volna..és ne foglalkozz velük...nem érdemes...:)
2011. jan. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim válasza:
Gyors szerezz egy pasit, nem cink ha sulid leggázabb krapekja, és vele menj be...
2011. jan. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

utolsó:

akkor meg ő lesz a világ k--ja

le kell sz@rni őket :)

2011. jan. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen megint mindenkinek, és valóban 14 éves vagyok :D Amúgy ami a legérdekesebb, hogy nem történt semmise, úgy tűnik nem mondták el, mert többször is láttak az osztálytársai is meg a srác is és semmi.... Ezt nagyon furcsálom, mert ha ezek a lányok megtudnak valamit, akkor azt mindenkinek elpletykálják..., és a fiúnak van 1-2 olyan barátja aki tuti cikizett volna, na mind1. A lényeg, hogy nem derült ki úgy tűnik :D és mindenkinek megint nagyon szépen köszönöm, és utolsó előtti: ez is egy megoldás lett volna, és tudok is rá több srácot, de sose csinálnék velük ilyet. és megint köszi :) !!
2011. jan. 14. 14:15
 18/33 A kérdező kommentje:
Amúgy a srácot teljesen felejtsem el? A barátnőim szerint nem igaz, hogy járnak, mert a srác nem járna azzal a lánnyal. Ami pedig a legdurvább, hogy egy úton járok haza a sráccal és van, hogy együtt megyünk suliba, egymás mellett lakunk. Eddig csak oltogattuk egymást (természetesen ő kezdte, én sose piszkálnék senkit...) Utoljára pedig amikor együtt mentünk haza beszélgettünk....mesélt minden félét. Aztán meg pár napja beszólt nekem, hogy csicska vagyok, amikor az egyik tanár velem csináltatott egy csomó dolgot... (ezért haragudtam....) Lehet, hogy most tényleg hülyének fogtok nézni, de hagyjam a fenébe a srácot? Mit gondoltok? :S
2011. jan. 14. 14:48
 19/33 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a srác csak csípkelődni akart és azért mondta, hogy csi**ka vagy és véletlenül rosszul választott hangnemet.. velem is előfordult már, hogy amit piszkálásnak szántam az nem úgy sült el és komolyan vette az illető... Ha pedig komolyan gondolta akkor hagyd a fenébe. De ha csak vicc volt és még mindig szóba álltok na meg persze jól el tudtok beszélgetni, akkor szerintem egy próbát megér :) Hidd el a srácok sem olyan szemetek, mint amilyennek tűnnek.
2011. jan. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm, amúgy nem olyan durva hangnembe mondta...meg semmi csak halkan megjegyezte. A lánnyal pedig tényleg járnak, mivel kommenteket írt a lány képei alá....Régen mindig együtt mentünk haza, de amióta összejött a lánnyal már nem.. Lehet, hogy tényleg szereti.. majd lesz ami lesz..:D Nagyon sok srác van Magyarországon kibírom :) Csak azt nem értem, hogy többször is jelezte, hogy tetszem neki, mégis vele jött össze. Talán azért, mert tudta, hogy velem nehéz lett volna, vagy nem is tudom, legyenek boldogok. Ma amikor jöttem haza felé, és az utolsó lámpánál álltam láttam, hogy ott áll (másik úton ment haza) és észrevett engem, és nézett, mint mindig (amikor megyek) aztán zöld lett és ment...nem értem oda...
2011. jan. 14. 15:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!