Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan mondják, hogy a pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan mondják, hogy a pasiknak azok a csajok tetszenek akiken van mit fogni és nem a csontkollekciók, (? )

Figyelt kérdés

de mi is tartozik a van mit fogni kategóriába?

Például ők?

[link]

[link]

[link]


2011. jan. 12. 15:00
1 2
 11/19 Fülünyúl ***** válasza:
32%

15:39-es


Kötekednék. :) Itt is számos kérdés forrása, hogy összejön/összejönne/összejött valakivel, de a külseje így meg úgy, zavarja, nem igazán az amit keresett, mégis szereti, mitévő legyen, illetve van aki csúnyán a párja háta mögött itt beszéli ki milyen ronda vagy mi nem tetszik neki rajta. De hogy te is ki legyél elégítve válaszügyileg, akkor hozzáteszem azt, hogy nem csak a pasijaim voltak/vannak megelégedve a figurámmal. :P

2011. jan. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Harmadik talán, első 2 nem.

Nem feltétlen osztom a fogdosós véleményt, nem szeretem a nagyseggü csajokat :P

2011. jan. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
35%
Max 40 évesen, 2 gyerek után nézzen ki így, addig ne
2011. jan. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%

a csontozattól függ hogy ki homokóra alkat ki körte, ki alma

az hogyh ova hízol az genetikai, hormonoktól függ

szal vannak pasik akik nem ah usisat szeretik, hanem a vékony csajokat csak a feneke legyen kerek, meg a melle nagy

ritka az ilyen kai temrészetesen ilyen, de a legtöbb nő ha ilyet látsz az már szilikon, ahoz h valakinek nagy melle legyen általában hízni kell, és előfordul hogy a hasa is nagy meg a combjai

de lehet izmos is

én nemtok hízni

vékonyk ismellű nőnek is lehetnek nőies idomai, meg kerek melle

inkább eredeti legyen és feszes, minthogy mű legyen vagy lógjon

ahogy nekünk sem a farokméret számíz szerelemben meg a bicepsz vagy a kocsi, úgy a normális pasiknak akik társat szeretnének sem a playboy nyuszik jönnek be, sok pasi utálja a nagy melleket meg a plasztikot

csak annyi h azok a csajok feltűnőek, meg folyton címlapokon vannak, meg buliba vannak

meg pénzesek


gyáltalán nem jobb csajok a kis mellű sportos, szerényebb társaiknál

sőt néha a kevesebb több (kis mell, kevés smink, sejtető ruha és nem tök pucérság)


nekem pl sosem tetszett a barna bőr, a hófehér porcelán baba bőr jobban tetszik

2011. jan. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Most lehet ezt ragozni is akár... Nekem az összes fiú ismerősöm (aki egészséges kapcsiban él) mind ugyanazt mondta eddig: Nem számít neki igazából, ha már megszeretett egy lányt és boldog vele. Vannak ismerőseim akik a 2 véglettel is játrak már- elég kövérrel is és soványkával is. Szóval meg lehet azt mondani hogy na... Nekem az XY kategória tetszik, de ha egyszer szerelmes leszek akkor nem fog a súly érdekelni. Ha szimpatikus az illető, a vonzalmat úgy sem tudod visszafolytani csak mert vékonyabb/ testesebb az átlagnál.
2011. jan. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Zaka László válasza:

a legelső nő a legszebb a 3 közül..

jó ha van mit fogni, a leg hátul a 3 közül szerintem a 3. marad :)

2011. jan. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Az első szerintem már inkább molett mint "fogdosós" kategória. A másik kettő már rendben van. A második átlagos, a harmadig talán vékonyabb testalkatú, de nem vészes.

Amúgy a második tetszik. Pláne ha leadna minusz 2-3 kilót, de nem többett.


24/F

2011. jan. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekem ez tetszik [link]


Nem vékony, nem kövér, nem molett, csak van :D:D:D Nekem is olyan az alakom hogy nincs rajtam se felesleg se semmi különös, hanem vagyok és kész ezért én csak ezt tudom elképzelni, dehát nem vagyok fiú. :)

2011. jan. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
a linkeken lévők bejönnek,nincs baj a vékonyakkal sem,csak legyen arányos.a csontkollekciók már neccesebbek,a legtöbb férfinek nem jönnek be,ennek biológiai oka van,ugyanis a szélesebb csípőjű,husosabb,nagyobb mellű nők az egészség,jól tápláltság benyomását keltik,és sokkal alkalmasabbak gyerek kihordására is.
2011. jan. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!