Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ribanc vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ribanc vagyok? Mert az osztálytársaim azt mondják

Figyelt kérdés

tangát hordok szinte mindig és néha kiisvan nadrágomból meg elég nagyok a melleim is.A fiúk pedig a suliba mindig fogdossák markolják a fenekem meg a mellemet is néha.A lányok pedig mondják hogy na jön a ribi és nem is beszélnek velem. Szerintetek is az vagyok?

13/L


2011. jan. 12. 12:32
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
nekem kolleganőm ilyen kurtás, az összes albánnak, töröknek teszi magát, eljárkál velük, és csodálkozik, hogy megfojtogatják meg leköpdösik!Ne légy ribi, nem lesz jó vége!
2012. máj. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
addig játszod az agyad, amig valaki el nem kap, megerőszakol, de úgy, hogy örök nyomot hagy benned, mehetsz abortuszra, és ha peched van, nem lehet gyereked se! Akkor majd észbekapsz!!
2012. máj. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!