Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ribanc vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ribanc vagyok? Mert az osztálytársaim azt mondják

Figyelt kérdés

tangát hordok szinte mindig és néha kiisvan nadrágomból meg elég nagyok a melleim is.A fiúk pedig a suliba mindig fogdossák markolják a fenekem meg a mellemet is néha.A lányok pedig mondják hogy na jön a ribi és nem is beszélnek velem. Szerintetek is az vagyok?

13/L


2011. jan. 12. 12:32
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%
az nincs is olyan messze, írsz privit? :)
2011. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
16%
Ceglédi vagyok irsz egy privit?
2011. jan. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
75%

Hasonló a helyzetem... Engem is ribancoznak, mert párszor elkéstem, meg hogy folyton a fiúkkal lógok, de csak egyikük érdekel, de neki se engedem, hogy fogdosson:S Nincs kedved msnezni?:)

13L

2011. febr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Ha ilyen vagy ,akkor igen:))

http://www.youtube.com/watch?v=S_9oMCHfiOI

2011. márc. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
49%
ez valami Jersey módi ?
2011. márc. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Igen, az vagy, gondolom úgy is viselkedsz.
2011. márc. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
Igen az vagy
2011. márc. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Csak akkor vagy ribanc ha annak érzed magad. A bugyidra figyelj oda, ezt azért meg lehet oldani. A fiúkra meg ordíts rá h szálljanak le rólad, megalázó ami csinálnak veled, te meg hagyod. Legyen büszkeséged, tartásod. Részükről "természetes" Mert érdekli őket, hogy nőiesedsz, de ne hagyd magad. A lányok meg pont ezért nem beszélnek veled, féltékenyek, h őket nem piszkálják a fiúk. Ja, ha nem hagynak békén szólj a tanárnak. Ennyi.
2011. márc. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Pont ezért tartanak ribancnak mert nyilvános helyen hagyod és élvezed. Elhiszem, hogy jó dolog, de nem 600 másik ember elött. Szedj össze egy párt magadnak, na neki hagyhatod kettesben elbújva, bár ezt is a maga idejében.
2011. márc. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Szánalmas vagy kérdező..

Igen,egy rohadt nagy r*banc vagy már most..

Élvezni fogod az abortuszt is pár év múlva,hidd el az is jó érzés....

2011. márc. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!