Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ribanc vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ribanc vagyok? Mert az osztálytársaim azt mondják

Figyelt kérdés

tangát hordok szinte mindig és néha kiisvan nadrágomból meg elég nagyok a melleim is.A fiúk pedig a suliba mindig fogdossák markolják a fenekem meg a mellemet is néha.A lányok pedig mondják hogy na jön a ribi és nem is beszélnek velem. Szerintetek is az vagyok?

13/L


2011. jan. 12. 12:32
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
23%

ribi akkor lennél ha bárkivel lefeküdnél

de csak azt engedd meg fogdosni aki a barátod (pasid)

2011. jan. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert hagyod, hogy fogdossanak. Én akkorát lekevertem volna az ilyeneknek már 13 évesen is, hogy csak lestek volna (pedig nem vagyok verekedős, agresszív típus).
2011. jan. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

nem a kinézeteddel van baj, nyugodtan lehetsz csinos fiatalon is! hanem a viselkedéseddel. tarts egy kis távolságot és ne engedd,hogy fogdossanak és beszólogassanak a fiúk. a viselkedésed legyen egy picit szerényebb és máris szimpatikusabb leszel a lányoknak is. a külsődre meg hagyd csak, irigykedjenek;) de ne élj vissza azzal,hogy jól nézel ki, mert később megbánhatod

20/L

2011. jan. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
54%
Nyilván te is nő akarsz lenni, mint a többi csaj is, aki gondolom szintén tangát hord, mondjuk, ha nem látszik ki teljesen mindegy mi van ott. Csak te szexibb vagy náluk, amiről nem feltétlenül tehetsz. Most azt is meg kell tanulnod, hogy ezt hogyan tudod ellensúlyozni, egy kicsit visszafogni, hogy ne válts ki ellenérzéseket vagy túlságosan nagy lelkesedést másokban.
2011. jan. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
De az baj hogy amikor fogdosnak élvezem vagyis olyan jó érzés?
2011. jan. 12. 14:28
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem is az öltözködéseddel van talán a baj, hanem azzal, hogy hagyod, hogy fogdossanak a fiúk. Nem azért, mert így ribinek fognak nézni a lányok, hanem azért, mert a fiúk is könnyen kaphatónak fognak gondolni és később sem fognak rád úgy nézni, mint valakire, akivel esetleg komolyabban is lehetne foglalkozni. Úgy fogják érezni, bárki megtehet veled bármit, ami miatt biztos sok rajongód lesz, de a legtöbben ki is fognak használni, tapiznak, esetleg később tovább is mennek, ha hagyod, közben meg csak szórakoznak rajtad.
2011. jan. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
90%
mondom rendes fiut szedj össze neki megengedheted és azt is élvezni fogod ;) akárkinek ne engedd meg
2011. jan. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
0%

Keress egy fiút aki igazán szeretettel simogat és akinek minden érintését élvezed. Vele ennél még sokkal jobb lesz és még csak egy rossz szava se lehet senkinek :) am merre laksz?


16/f

2011. jan. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
cegléden lakok
2011. jan. 12. 17:14
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg annak tűnsz, ha hagyod, hogy akárki fogdossa a melled.
2011. jan. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!