Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnák a wowban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnák a wowban barátnőt magambnak?

Figyelt kérdés
mármint hol lehet ismerkedni wowos lányokkal
2011. jan. 12. 02:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én lennék, aki megjegyzést tett a grafikára. A külcsín nem minden, de attól még nem erőssége... Jómagam inkább egy "Fiesta" nevű mmorpg-vel játszom (mostanában nem, mert az egyetem közbeszól), aminél a karaktergrafika szép, de a többi kevésbé, viszont nagy különbség, hogy ingyenes. Amiért viszont pénzt ad ki az ember, attól elvárhatja, hogy legyen igényesebb. Jómagam sem lennék az a "csúnya, pattanásos, kocka" lány, szóval állíthatom, hogy vannak szép lányok a játékosok között, és ha az ember nem napi 24órában játszik, akkor jó kikapcsolódási lehetőség.
2011. jan. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Fülünyúl ***** válasza:
Én is kipróbáltam a Fiesta-t, nagyon aranyos az is, de igazából kicsit egysíkúvá vált, na meg nem volt(ak) benne segítő társa(i)m.
2011. jan. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egyedül tényleg egysíkúvá válik, de szerencsére nekem a párom is játszik, és szereztem benne segítő társakat, így kifejezetten jó.
2011. jan. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
leginkább az a lényeg benne hogy küldetéseket csinálsz, és nagyon jó a történelme is. maga a játékélmény az amiért ennyien fizetik :D
2011. jan. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én Wowozom, Sőt Diablóztam is 13 éves koromban, persze csak egy héten 1-2 napot, a Wowot kb. 1 éve kezdtem el, azóta sem tud folyamatban lekötni, ha nagyon unatkozom elé vetemedem de amúgy számomra elég nevetséges sőt gáz,ha egy pasi bepróbálkozik meg Ventrin mikor köszönök egyből mindenki "Hello,ki ez a gyönyörű hangú hölgy?" stb-.- Szóval ne a wowbna próbálkozz! Egyébként igen a grafikáján lenne mit javítani, de ha csúcsminőségű grafika lenne hozzá, akkor kb. egy atom számítógép kéne,hogy fusson rajta szóval ez így megfelelő legalábbis részemről! A Wow CSAK EGY JÁTÉK! Ezt ne felejtse el senki! Jah és nem vagyok sem igénytelen,sem hülye sem csúnya mégis wowozom...Ennyit akartam még!Remélem tudtam segíteni kedves kérdező :)
2011. júl. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!