Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatnák magamnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnák magamnak egy kedves aranyos velem egy korú lányt? (lent) 18/f

Figyelt kérdés

nem igazán tudom hol kéne keresnem mert buliba a legötbbjük sajnos ellégé nagy ribanc :S

18/f


2010. dec. 15. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem bulikban kéne ismerkedni! ;)

16/L

2010. dec. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól is függ,milyen buliba mész. De nem biztos,hogy azok a lányok,akik ribancnak tűnnek a buliban,a való életben is azok. Bár sosem tudtam megérteni,de lányok azt mondják,hogy az egészen más,és hogy ha talál egy normális srácot,ahhoz máshogy viszonyul,meg tud komolyodni és hűséges is tud lenni. Akkor meg már inkább jó,hogyha tapasztalt a lány:)
2010. dec. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A suliban vagy ha már dolgozól munkahelyen nem találsz?
2010. dec. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát én buliba be se teszem a lábam, máshol kell keresgélni, de azt ne kérdezd hol, mert elég kevés helyre járok: suli,könyvtár meg amikor az utcán sétálok

18/L

2010. dec. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!