Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez így mostmár kezd cinkessé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így mostmár kezd cinkessé válni, ti hogyan gondoljátok? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok . Nem túl nagy városban lakom , nem tartom magam csúnya gyereknek és mások sem , sokan felnéznek rám, volt elég sok komolyabb kapcsolatom mondjuk úgy 3 ( tényleg nagyon sok xD ) na de nem is ez a lényeg hanem hogy még mindig nem sikerült elveszítenem a szüzességemet . Ezt természetesen senki sem nézné ki belőlem hogy én még szűűűz ? Az nem rám vallani, de én tudom mi az igazság és ez épp elég bántó dolog. Velem lenne a baj ? vagy mi van ? kapcsolataimban is a kézimunkánál és a szájápolásnál egyszer sem sikerült tovább jutnunk pedig volt három félévnél hosszabb és több ilyen 1-2 hónapos kis izé-mizé. Úgy érzem hogy ez így 19 évesen elég gáz dolog . Persze vannak helyi kis ku*vák akit 3 perc beszélgetés után simán meglehetne húzni de nem , nekem sokat számít h szeressem azt az embert akivel szeretném csinálni és ez eddig sosem jött össze de hát ilyen idős korban természetes a sex és hát nem tudom hogy várjak az igazival vagy ne ? Mostani időben eléggé elkanászodott ez az oldal és sok a gyökér válasz , de ezek ellenére azért valami véleményt vagy valami tanácsot elfogadnék hogy mit hogyan csináljak .
2011. jan. 12. 00:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne siess sehova,nem hajt senki.Nem kell senkinek tudnia amit te tudsz,ha eljön az időd a választottad azért nem árt ha tud róla.Szerintem ebben semmi cinkes nincs.Ha csak úgy összefekszel valakivel szerintem megfosztod magad egy élménytől.
2011. jan. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
ezt csak tetudod hogy kivel szeretnéd ha egy olyannal akit szeretsz akkor várd meg! ha meg csak dugni akarsz eggyet akkor egy kis ribancot is meghuzhatsz!én például 14éves koromban egy tőlem idősebb csajjal vesztettem el aki elég nagy ribi volt de nem bántam meg sőt szerintem rohadt jó volt nemvoltam bele szerelmes csak dugtung egy jót 20f
2011. jan. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

A komoly kapcsolatom volt és a "szűz vagyok még" egy mondatban elég furcsa,nem?:)

Minden kapható nőt dugj meg,amíg teheted!Ha nem teszed nagyon meg fogod bánni 30 évesen.Én is bánok annyi kihagyottat,hogy nem igaz.

2011. jan. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, várj szerintem az igazira, vagy legalábbis az arra érdemesre. 22/L
2011. jan. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
haver tökre örülök hogy téged több érzelmi intelligenciával áldott meg a sors, mint a többi férfit
2011. jan. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt megkérdezhetném, hogy miért nem sikerült egyik komoly barátnőddel sem szexuális kapcsolatot kialakítani? Fél év elég sok idő, szerintem. Ha egyik lány sem feküdt le veled akkor elég prűdek. Szerintem mindegy mikor, hogy, kivel veszted el, csak az a fontos, hogy azzal tedd, akivel szeretnéd :) de tök m1, hogy 5 hete vagy fél éve jártok.

És egyáltalán nem ciki szintem. nyugi, majd összejön

18/L

2011. jan. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"több ilyen 1-2 hónapos kis izé-mizé."

:DD


Amúgy hogy ne csak röhögjek mindenen, szolgálhatok értelmezhető információval is.

Ha te nem szeretnéd egy olyan lánnyal elveszíteni, aki könnyen kapható ilyesmire, akkor várj az igazira, de akkor fennáll annak a lehetősége, hogy 30 évesen is szűz leszel.

Egy-két év nem a világvége, addig várhatsz, de utána már valóban elég kényelmetlen lesz a dolog.

2011. jan. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hol is kezdjem, na szóval eddig egyik csajszinál az volt a gond hogy szűz és nem szeretne senkinek kaland lenni ezért amikor oda került a sor szakítottunk mert hogy ő már nem szeret nagyon jó volt mondhatom , de nem is ez a lényeg hanem hogy szinte minden " komolyabb " kapcsolatba ehhez hasonló képen jártam . Lassan már ott tartok hogy nem merek szerelmes lenni mert úgyis pofára ejtenek előbb vagy utóbb.

Másik válaszra is válaszolván hogy ragadjak meg minden alkalmat, meg is ragadnék de azt szeretném hogy az első legyen szerelemből ne csak dugjunk egyet és kész . Majd ha megvolt ez első végig dugom én az ABC-t vagy legalábbis megpróbálom .

Aztán az izé-mizés válaszra vissza térve , épp ez a baj hogy nem 1-2 év múlva hanem már most elég kínosan érzem magam emiatt.

És a válasz elején írtam hogy nem merek lassan már szerelmes lenni, épp ez a baj mert így sose fog össze jönni az hogy olyan emberrel akit tényleg igazán szeretek.

Nem tudom most mennyi tűnök idiótának számotokra , de ilyen idősen teljesen természetes a sex , én meg itt szarakodok az igazira várva , nem tudom mitévő legyek hogy megdugjam azt akit megfűzök pár nap alatt vagy maradjak szűz még van 3 évig ha így fojtatom , 3szor voltam szerelmes mind a 3szor pofára ejtettek elég keményen. De erről nem beszélek inkább senkivel mivel belőlem tényleg senki nem nézné ki hogy szűz lennék , nem mondom azt hogy fotómodell vagyok de nem felvágás képen mondom de van megjelenésem , szövegem , divatos ruhatáram meg, megvan minden ami kell egy pasiban jóképű gyerek vagyok meg kell hagyni csak hát ezek szerint túl érzelmes lennék ? Akit én nem akarok megdugni arra más rávágja hogy : aaa de megdugnám , jó én is de nem elsőnek mert már mondtam nekem fontos hogy kivel , de hát ezt meg nem kéne húznom évekig .


Na úgy nagyából mindent leírtam ami eszembe jutott gy 10 perc alatt a dolgokról , van benne egy pár értelmetlen rész is gondolom de ennyi kell. Várom a reakciókat .

2011. jan. 12. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!