Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerelem lenne? Mit csinálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem lenne? Mit csináljak, hogy helyrehozzam ezt a nagyon elrontott kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályomban. Régen nagyon jókat beszélgettünk, azt hittem, hogy igazi barátom, nagyon megbíztam benne, csomó mindent tud rólam, meg minden...

Egyszerűen egy mély, érzelmes embernek tartom. Emellett nagyon, nagyon, nagyon helyes, és minden szempontból az esetem. Csak az volt a a baj, hogy a barátnőmnek is nagyon tetszett. Pár hónapja az történt, hogy egy hülye kavarás miatt összevesztem a fiúval, a barátnőm meg jóban lett vele. Azóta alig beszélünk, nem bízik bennem, csalódott, mert azt hitte, hogy én kavartam, hazudoztam, pedig nem így van, hanem a barátnőm meg a többi osztálytársam bemártott.

Iszonyatosan rosszul érzem magam, mert tényleg nem ártottam senkinek semmit, nem hazudoztam, pletykálkodni se szoktam tényleg, de mégis mindenkinek én vagyok a bűnbakja.

A srácot meg nagyon nagyon szeretem barátként, és majd beleszakadok, hogy elveszítettem, és fiúként is úgy érzem vonzódom hozzá. Minden nap sírok miatta, annyira fáj, hogy nem olyannak tart amilyen vagyok, és a barátnőmmel pedig jóban van, pedig csak taktikázik a csaj, egy őszinte mondata nincs hozzá. Meg a bnőm igyekszik mutogatni, hogy milyen jóban van a fiúval, hogy neki ad puszit, nekem meg nem is köszön. És élvezi nézni ahogy egyre jobban letörök. Nem fogja fel, hogy itt már nem ilyen gyerekes dolgokról van szó, hanem minden nap egy kínszenvedés nekem, mert elveszítettem az életemből egy nagyszerű embert. Mindenben Őt látom, annyira, de annyira fontos az életemben. Amikor csak alkalmam van, nézem.

Már annyi ilyen dolgon mentem keresztül, soha nem volt egy normális kapcsolatom sem,mindig évekig őrlődöm valaki miatt, és aki meg járni akar velem, azok mind gyökerek. pedig nem vagyok buta liba, és egész jól is nézek ki.


2009. jan. 30. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Majd csalódik a fiú a lányba! S akkor majd tiéd a páyla!
2009. jan. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

edesem ez bizony szerelem, ez nem is lehet kerdes... amit meg szerintem tenned kene: ne foglalkozz a többiekkel, hiszen neked ö a fontos (ezt a lanyt ne hivd a baratnödnek, mert nem az!!!!), es beszelj a fiuval külön. Mondd el neki, hogy fontos neked (nem is arrol van szo, hogy szerelmes vagy bele), es mondd csak el neki kb, amit ide leirtal.

Ha joban voltatok, akkor biztosan tudod, hogy merre szokott eljarni, fuss össze vele "veletlenül" es akkor attol sem kell tartanod, hogy elmondja a többieknek, hogy beszelni akarsz vele, es addig ellened forditjak. Talalkozot, mondd meg neki, hogy a vegkifejlettöl függetlenül nagyon fontos, hogy beszeljetek. Voltam mar ugyanilyen helyzetben. Mi, bar össze nem jöttünk, amit azota nem is banok, de nagyon joban vagyunk!!

2009. márc. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én rosszabb helyzetből is kimásztam már :D Bár fiu vagyok. Rámkenték hogy az egyik lányt leitattam és megujjaztam többedmagammal akinek a barátnője nagyon teccik minden szempontból, nagyon nehéz volt kimagyarázni a dolgot hogy legalább ő elfogadja, mindenestre ugyrámhuzták hogy 3 hétig egyéb nem is volt téma sőt még tanárok is megtudták és szivattak :P Járni nem járunk még valójában, mivel nem itthon tölti a nyarat...valahogy próbálj meg közeledni felé, esetleg a hobbija vagy ilyesmi irányából és talán áttöröd a védőfalat amit ellened emelt fel.
2009. aug. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!