Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak még, hogy lekopjon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak még, hogy lekopjon?

Figyelt kérdés
Van egy srác, és nem akarja megérteni, hogy nem akarok tőle semmit, de úgy semmit, hogy ne is szóljon hozzám. Mondtam neki szépen, durvábban, azt hittem felfogta, de megint hívogat, e-mailezik, már egyikre se reagálok semmit, még se esik len neki...
2011. jan. 9. 23:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Írd neki azt, hogy ne érdekel és kész, ha nem akarsz durvát.

Esetleg szemetebb lehetsz, hogy megkérdezed, hogy árulja el neked, hogy ez ki a jó francot érdekel?? És megjegyezheted, hogy ne spammolja tele a leveleződ.

2011. jan. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ugye a spamokra spanokkal kell válaszolni.
2011. jan. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Tiltsd le, ahonnan tudod, nyomd ki a telefont ha hív, lehetőleg szakíts meg vele minden kapcsolatot. Ha találkozol vele, ne próbálj meg a lelkére beszélni (megtetted, nem használt), hagyd ott, hogy nem érdekel, nem akarsz vele beszélni, sőt látni sem szeretnéd.

Szerintem előbb-utóbb le fog neki esni.

2011. jan. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
véletlenül nem pécsi a srác?
2011. jan. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!