Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak még, hogy lekopjon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak még, hogy lekopjon?

Figyelt kérdés
Van egy srác, és nem akarja megérteni, hogy nem akarok tőle semmit, de úgy semmit, hogy ne is szóljon hozzám. Mondtam neki szépen, durvábban, azt hittem felfogta, de megint hívogat, e-mailezik, már egyikre se reagálok semmit, még se esik len neki...
2011. jan. 9. 23:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ennyi, amit tehetsz. Hogy nem foglalkozol vele, nem reagálsz semmit, soha, semmire. Majd ráun.
2011. jan. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Konkrétan mit mondtál neki?

Hány évesek vagytok?

És hogy keres téged, miket ír vagy mond?

2011. jan. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha 18 év alatti akkor keríts pár túlfejlett férfi barátot és pépeljétek meg az arcát. Ha 18 év fölötti akkor ugyanezt vagy jelentsd fel zaklatásért.

19/L

2011. jan. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Közel sem vagyunk már olyan gyerekek, ezért nem is értem. Kereken megmondtam neki, hogy nem akarok vele kapcsolatot, mire mondta, hogy jó akkor legyünk barátok, mondtam neki, hogy barátom is van elég. Ha visszareagálnék a keresésére az csak 'olaj lenne a tűzre', ugye? Valószínűleg nem venné jobban a lapot? Ja, amúgy ő 22, én 18.
2011. jan. 9. 23:36
 5/14 Moszuke ***** válasza:

legyél vele bunkó.. de tényleg.. nem ám vmi lányos gagyi bunkóság.

írd neki e-mailbe..

--figyu... takarodjál már a jó k_rva anyádba.. nem fogod fel hogy semmit se akarok tőled te szerencsétlen szar darab?... se barátság, se ismerkedés, SEMMI

S-E-M-M-I ba_dmeg.

undorító és szánalmas vagy, megvetlek, hánynom kell tőled... takarodjá vissza oda ahonnét jöttél b_zdmeg!--


ha ebből se esik le neki akkor direkt zaklat.

akkor szólni kell a bátyjaidnak a többit majd ők tudják hova tovább.

22/f

2011. jan. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem ír semmi durvát vagy ilyenek, csak úgy leírogatja, hogy mit csinál/t, stb., hétköznapi dolgokat, pl. egy e-mail esetén, de engem ez sem érdekel. Szóval nem zaklat, csak idegesítő.
2011. jan. 9. 23:38
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Off: 23:34 a kommented minősít téged is 1ben meg azt etnikumod is:D nem beszélve az iqról... Nem tudom mit szólnál hozzá ha téged vernének félig agyon de jó is lenne hogy rágyere mit beszélsz. Kérdező: Mond azt neki hogy már van pasid és ha nem fejezi be szólsz neki és szétcsapja az arcát. ( persze ez nem igaz de ez hatni fog )
2011. jan. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, de a bunkóság tényleg nem az én stílusomXD nem szoktam direktben megbántani embereket. Meg amúgy egy rendes srác, csak értetlen vagy nem tudom:P
2011. jan. 9. 23:40
 9/14 A kérdező kommentje:
Ez használható köszi, mármint hogy "van pasim". Nem tudom, hogy hat-e, de egy próbát megér.
2011. jan. 9. 23:41
 10/14 anonim ***** válasza:

23:39


Én ezt fenyegetésként értettem, de látom neked közel sincs akkora intelligenciád, hogy ezt felfogjad. Ami az etnikumom illeti pedig: leírok valamit majd Te ugyanezt leírod és utána engem cigányozol. Hát gratulálok, biztos okos gyerek vagy. :)

2011. jan. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!