Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érhetné el, hogy...

Hogyan érhetné el, hogy lekopjon végre róla?

Figyelt kérdés
Anya félrekavart apa mellett egy másik fickóval, aki miatt nemrég szét is mentek. Ez az ember viszont képtelen leszállni róla, annak ellenére, hogy nagyon jól tudja, már csak szenvedést okoz anyának, ugyanis a legegyértelműbb jeleit adja, hogy csak "arra" kell neki. Mindenféle módon megkéri napi szinten, hogy hagyja végre békén, de ebből nem ért. Próbálta már mellőzni is, de így is állandó jelleggel küldözgeti a kedves sms-eit, mintha semmi sem történt volna, és ez a huzavona már több, mint 2 hónapja zajlik. Azért írtam ki a kérdést, mert igazság szerint az egész rajtam csapódik le, és megszakad a szívem, ha anyát összetörve vagy kiborulva látom. Ti mit tennétek a helyében? Köszi a válaszokat!
2009. aug. 31. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sim kártya csere nem ártana, akkor nem tudna írni, hívni.

Ha van e-mail, és ott is zaklat, le lehet tiltani.

Levegőnek nézni, hátha egyszer beválik.

Ha tudja hol laktok, és lehetséges, elköltözni.

Ha nagyon bedurvul, rendőrség.

Remélem minden helyre jön!!! :)

2009. aug. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nemtudom, ha nekem ilyen volt határozottan közöltem a pasival hogy semmilyen formában ne keressen és nem kerestek.

vagy nem elég határozott anyud, vagy igazából meg sem akarja vele teljesen megszakítani a kapcsolatot, mert esetlegesen néha visszaválaszol neki, vagy olyan jelet küld amiből azt gondolhatja a csávó.

Ha egyértelműen elküldi, nem fog jelentkezni, hidd el.

Vannak pszichopaták, de nem gondolom, hogy minden esetben a pasi a hibás, mint ahogy anyud volt aki félrelépett is, lehet hogy ő titkon tartani akarja vele a kapcsolatot neked meg azt mondja hogy nem,mert végülis miatta váltak el.(lelkifurdalása van)

2009. aug. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tanácsolnám szintén azt, hogy cserélje le a sim kártyáját és ha nagyon eldurvul a dolog, forduljon a rendőrséghez anyukád. Mondja meg, hogy egyszerűen zaklatja, nem hagyja létezni. Ha már nyoma van a rendőrségen, akkor bármi történik, tudják kit kell keresni.
2009. aug. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a legfélelmetesebb az egészben, hogy anya már pszichiáterhez jár és nem eszik mást gyógyszereken kívül, mégsem akar sim kártyát cserélni, mert elvileg hűségnyilatkozat, meg ilyen számomra ködölős szöveggel jön. A csávónak pedig olykor tényleg válaszol, megmondja neki, hogy hagyja békén, de olyan hangon, hogy bárki elcseppenne tőle. Nekem már kezd tőle hányingerem lenni, és nem tudom, mi tévő legyek. Folyton ideges, és ha ott vagyok a közelben, lépten-nyomon belém köt valamivel. Nem bírom tovább...
2009. aug. 31. 10:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!