Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az gond, ha engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gond, ha engem a csúnya és kevésbé szép lányok vonzanak? 17F

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nekem többnyire a csúnya lányok tetszenek, s a szépek pedig taszítanak! Az olyan lányokat kedvelem, akikre más fiú nem nagyon szokott nézni, mások kevésbé szépnek tartanak. Egyszerűen csak ilyen lányok érdekelnek! A barátnőm is egy olyan lány, akit mindenki kevésbé szépnek és nagyon kövérnek tart, de a szememben egy gyönyörű nő és 3 hónapja járunk! :9 (És kezd megelégedni a testével, mert azt mondja a bókjaim segítenek neki ebben!) A helyzet ugyanis a következő: korábban a nagyon szép lányoknál próbálkoztam, de ők rendre visszautasítottak és lekezelőek voltak velem és nagyon önteltek. Nekem ez a féle viselkedés nagyon nem jött be! S amióta csúnya lányokkal ismerkedem nem tapasztaltam ilyet, ők szerények és sokkal kedvesebbek, mint a szép lányok! (Persze volt kivétel) Nem érdekel, hogy nem tetszik az ismerőseimnek a barátnőm kinézete, s az sem hogy a családom is ezt mondja rá, "Hát... Nem tudtál volna találni egy picit szebb lányt?" És a szép lányok pedig taszítanak, de nagyon, eszem ágában nem lenne olyat meghódítani, de még akkor sem kellene ha ő közeledne felém! A másik indokom pedig az, hogy a csúnya lányok mellett nekem drámaian megnő az önbizalmam, mert tudom hogy ők sokkal kevesebb fiúnak kellenek és nem is válogatnak annyira! (Persze van kivétel) Szerintetek gond, hogy csak a kevésbé szép lányok vonzanak?
2011. jan. 8. 10:08
1 2
 11/11 Szőke.: ) ***** válasza:
hmm kicsit messze:) de szerintem ne add lejjebb az igényeid..úgyis megtalálod azt aki elég szép..szerintem:)
2011. jan. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!