Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az gond, ha engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gond, ha engem a csúnya és kevésbé szép lányok vonzanak? 17F

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nekem többnyire a csúnya lányok tetszenek, s a szépek pedig taszítanak! Az olyan lányokat kedvelem, akikre más fiú nem nagyon szokott nézni, mások kevésbé szépnek tartanak. Egyszerűen csak ilyen lányok érdekelnek! A barátnőm is egy olyan lány, akit mindenki kevésbé szépnek és nagyon kövérnek tart, de a szememben egy gyönyörű nő és 3 hónapja járunk! :9 (És kezd megelégedni a testével, mert azt mondja a bókjaim segítenek neki ebben!) A helyzet ugyanis a következő: korábban a nagyon szép lányoknál próbálkoztam, de ők rendre visszautasítottak és lekezelőek voltak velem és nagyon önteltek. Nekem ez a féle viselkedés nagyon nem jött be! S amióta csúnya lányokkal ismerkedem nem tapasztaltam ilyet, ők szerények és sokkal kedvesebbek, mint a szép lányok! (Persze volt kivétel) Nem érdekel, hogy nem tetszik az ismerőseimnek a barátnőm kinézete, s az sem hogy a családom is ezt mondja rá, "Hát... Nem tudtál volna találni egy picit szebb lányt?" És a szép lányok pedig taszítanak, de nagyon, eszem ágában nem lenne olyat meghódítani, de még akkor sem kellene ha ő közeledne felém! A másik indokom pedig az, hogy a csúnya lányok mellett nekem drámaian megnő az önbizalmam, mert tudom hogy ők sokkal kevesebb fiúnak kellenek és nem is válogatnak annyira! (Persze van kivétel) Szerintetek gond, hogy csak a kevésbé szép lányok vonzanak?
2011. jan. 8. 10:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nem gond, viszont az gond, hogy igazából neked is a szép lányok kellenének, csak azért vagy csúnyákkal, mert ha nincs ló, jó a szamár is...
2011. jan. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem gond söt:D

szimpatikus ember vagy:D

2011. jan. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nézd a párom sem egy Adonisz, de nekem ő a legszebb és a legkedvesebb. Számomra ő az életem, a belső tulajdonságai pedig sokkal többet érnek, mintha egy szép fíú lenne, nagyfene beképzeltséggel.
2011. jan. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a sok negatív tapasztalat miatt kiábrándultál a szép lányokból. Sokszor a szép lányoknak nincs kisugárzásuk sem, mert azt hiszik, elég, ha szépek és nem kell több.
2011. jan. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Szőke.: ) ***** válasza:

csúnya-tetszik.ez már eleve érdekes:D

Szinte biztos h a sok visszautasítás miatt lettél ilyen.

kár..

2011. jan. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én az aktuális páromat soha nem találtam csúnyának. Mikor volt egy pasim és mindenki azt mondta, hogy háááát, elég csufi, minden ujjadra akadna sokkal jobb is, én nem értettem, miért mondanak ilyet.

Szóval nem az a gond, hogy azok a lányok tetszenek, akiket mások csúnyának látnak, hanem az, hogy valamilyen szinten (legalábbis az írásodból az következik), hogy nem azért próbálkozol velük, mert neked tetszenek, hanem azért, mert akik jobban tetszenek, visszautasítanak.

Na, de ne nagyon agyalj ezen, ha tényleg szereted a barátnődet, akkor már olyan mindegy, hogy mint mondanak mások és hogy esetleg neked sem tetszett annyira megismerkedéskor, most már egy gyönyörű nő a szemedben és csak ez számít.

2011. jan. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szóval nem az a gond, hogy azok a lányok tetszenek, akiket mások csúnyának látnak, hanem az, hogy valamilyen szinten (legalábbis az írásodból az következik), hogy nem azért próbálkozol velük, mert neked tetszenek, hanem azért, mert akik jobban tetszenek, visszautasítanak.


Pontosan így van... Azok a csajok, akik szépek, jól néznek ki és tetszenek sorra utasítanak el mindig... Sosem kellek szép lánynak, jön egy másik pasi álltalában és azt választja. Vagy megsértődik a lány, mondván: "Mégis mit hiszel te magadról? Túl jó lennék én neked, menj a csúnya lányokhoz, azokkal valamit talán el is érsz." :,( A szép lányok mindig csak bántottak. Ezért nem szeretem már a szép lányokat, mert ha rájuk nézek a kudarcok jutnak eszembe. Ellenben ha egy csúnyácska lányra, (akit idővel álltalában meg is szeretek) lehetőséget, szenvedélyt és valakit, akihez bátran odamehetek. És a csúnya lányoknál még az is jó, hogy álltalában nekik nagyon kevés az önbizalmuk. Egyébként NAGYON kedvelem a romantikát és a romantikus regényeket, mindig hevesen ver tőlük a szívem. De egy dolgot nem kedvelek bennük... Hogy a fiú álltalában a LEGSZEBB lányt akarja meghódítani és nagy nehézségek árán. De miért kell mindig a szép lányokat...? :,(

2011. jan. 8. 13:41
 8/11 Szőke.: ) ***** válasza:
Hol laksz?:)
2011. jan. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"Hol laksz?"


Budapesten. :)

2011. jan. 8. 14:35
 10/11 anonim ***** válasza:

Remélem, vannak még ilyen fiúk :'D Mert rám mindenki mondja, hogy csúnya vagyok, de igaz, azt még sosem hallottam, hogy kedves lennék. :D Szóval ez a 2 dolog nem jár együtt. :'D

Egyébként, meg elv. a szépség relatív. :'D

2011. jan. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!