Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha annyira gyűlöl, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha annyira gyűlöl, miért viseli? (lent)

Figyelt kérdés

A barátom szakított velem nemrég, és láttam egy képet róla, ami ma készült. Azt a sálat hordja, amit gyakorlatilag leszedett rólam, vett nekem helyette egy másikat. Miért hordja, ha annyira gyűlöl? Amikor voltam náluk, láttam, hogy a szekrényében volt több sál is, miért nem azokat hordja, miért azt, amit egy olyan embertől kapott, akit gyűlöl? Én szeretem, és nagyon hiányzik, jó lenne visszakapni, de csak szenvedek csöndben. Senki nem tudja, hogy megőrjít a hiánya, hogy legszívesebben üvöltenék. Miért hordja a sálamat?


17L & 17F


2011. jan. 4. 23:00
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

01.03

Jah, szoktam mondogatni.

2011. jan. 5. 01:09
 12/19 anonim ***** válasza:

Akkor menj és vesd le magad a lánchídról, fejjel előre, betonra. Vagy a hideg Dunába :D Ha ilyen ostoba vagy, remélem fájni fog.

De most komolyan, ha mások lebeszélnek, én bíztatlak. Ha olyan ostoba vagy, hogy képes lennél másért meghalni, hát tessék. A te életed. Azaz csak volt, ha megteszed, múltidő.


19/F

2011. jan. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Egy olyan selejt pasi miatt, akinek ennyire nem jelentenek az emberek semmit (nem csak Te), ne nyírd ki magad, szerintem. Pár hét-hónap és rájössz mennyit nyertél, hogy vége lett vele. Igyekezz ne ilyen pszichopatákat kifogni máskor.
2011. jan. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

pf... lol

úgyis ráfog jönni hogy ennek értelme sincsen

egy pasi miatt öngyinek lennei...persze még mit nem

elvenni az egész hátralévő életedben a lehetőségeidet, a várható gyerekeid életét (szarul hangzik de igen, így van)

mindenki felépül, vagyis a nagyrésze a szakításból, most mért pont te lennél az aki így végzi? hm

állj már talpra ne sajnáltasd magad, nem te vagy az egyetlen aki ezt átéli.

2011. jan. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

1.03-as vagyok, egyetértek azzal, aki azt írta, h rajta, csináld! Csak egyet kérek: ne metró/ vonat/ busz elég vesd magad, mert azzal egy fél város közlekedését megbénítod! Keress valami olyan megoldást, amivel másnak nem okozol kárt vagy bosszúságot!

Egyébként pedig aki arról beszél, h öngyilkos lesz, meg búcsúlevelet ír, és hasonló marhaságok, az sosem teszi meg. Aki csendesen őrlődik, ne az a potenciális öngyilkos- jelölt.

2011. jan. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Akiket ismertem és megölték magukat, hangoztatták és hagytak búcsúlevelet. Közben magukban is őrlődtek biztos.
2011. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
szórakozik rajtad
2011. jan. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
engem idegesítene egy olyan vki, aki "tudom, hogy gyűlöl, de én rajongok érte" módon cuppan rá emberekre
2011. jan. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Tök mind1, én most írom meg a búcsúleveleimet."


másold már be ide, érdekelne mi van benne

2011. jan. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!