Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha annyira gyűlöl, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha annyira gyűlöl, miért viseli? (lent)

Figyelt kérdés

A barátom szakított velem nemrég, és láttam egy képet róla, ami ma készült. Azt a sálat hordja, amit gyakorlatilag leszedett rólam, vett nekem helyette egy másikat. Miért hordja, ha annyira gyűlöl? Amikor voltam náluk, láttam, hogy a szekrényében volt több sál is, miért nem azokat hordja, miért azt, amit egy olyan embertől kapott, akit gyűlöl? Én szeretem, és nagyon hiányzik, jó lenne visszakapni, de csak szenvedek csöndben. Senki nem tudja, hogy megőrjít a hiánya, hogy legszívesebben üvöltenék. Miért hordja a sálamat?


17L & 17F


2011. jan. 4. 23:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Mert kényelmes, és már talán azt sem tudja, hogy mi annak a sálnak a története.

Persze te most azt szeretnéd hallani, hogy titkon mennyire szeret, de könyörgöm, az a sál egy ruhadarab, mindenféle "emberi érzés" nélkül...

2011. jan. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Mert nem kötődik tárgyakhoz mint te, neki az csak egy kényelmes szép sál, nem hiszem, hogy hozzád kötné.
2011. jan. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

nem akarlak elkeseríteni de a pasik nem oylanok hogy jaj ezt tőle kaptam most halálomig hordom

azért mert szereti mert kényelmes tevcik neki stb

2011. jan. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmi jelentősége sincs. Még ezt bizonyára nem tudhatod, de a pasik nem annyira bonyolultak, mint ahogy azt a lányok gondolják. Egyszerűen tetszik neki az a sál, kényelmes, és neki nem az jut róla eszébe, h tőled kapta.
2011. jan. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
49%
Lehet kicsit antiszociális személyiség, azért sok pasi nem hordaná.
2011. jan. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Tök mind1, én most írom meg a búcsúleveleimet. Elegem van a szenvedésből már.
2011. jan. 4. 23:46
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
EGy pasi miatt nem érdemes meghalni. Inkább meny el egy buliba és szedj fel valki mást.
2011. jan. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Egyetértek az össze előttem szólóval:)

Tényleg nem érdemes egy hülye miatt kár tenni magadban, és tudom, hogy az utolsó dolog, amit most hallani akarsz, hogy van más is rajta kívül a világon.De TÉNYLEG EZ VAN!

Én is így voltam anno, baromira depressziós voltam, lefogytam 13 kilót, nem bírtam enni, sem, szóval nagyon szarul voltam, és megfogadtam, hogy soha többet senki nem lesz:)! Ez kb 9 hónapig sikerült betartani, aztán jött az az ember, aki felolvasztotta a jeget:):)!!!!

Az ember tanul a nagy pofára esésekből, nekem is is sikerült,most már más szemmel nézem a világot, nem hiszek a "mi most már örökké"-ben.lesz, ami lesz, még egyszer nem leszek olyan hülye, hogy minden elhiszek, és megállok a saját lábamon is amellett, hogy van Ő.Idővel rájössz mi volt a baj, és hogy mekkora egy idióta volt az exed, stb stb.., meg hogy van nála jobb is :)

Ha elment nem tudja mit veszített, kész.

Szedd össze maga, sok sikert hozzá!

Az eredeti kérdésedre visszatérve.A sáladat azért viseli, mert nála már a "sálam" címszó alatt szerepel, lehet nem is emlékszik honnan van.Csak úgy hozzánőtt, neki mindegy, hogy kitől van, a férfiak nem tulajdonítanak ennek jelentőséget, csak mi nők vagyunk ilyenek.

Én pl. anno kaptam az exemtől szülinapomra egy gyönyörű medált.Mikor szétmentünk megkérdeztem megtarthatom-e.Azt mondta, hogy:"természetesen, a tiéd, szeretném ha hordanád"!

Hát azt én a büdös életbe többet nem veszem fel, mert TŐLE van! :D:D.

Na ennyit a nőkről :D!

Más a felfogásunk, és kész.

Idővel tényleg jobb lesz, figyeld meg, hogy egy pár hónap után "kinyílik" a világ előtted, és meglátsz másokat.

És nem szól bele senki semmibe, nem kell megfelelni senkinek, olyan vastagon fested ki magad, ahogy csak jólesik, olyan ruhát veszel fel, amilyet akarsz, addig készülődhetsz, amíg teljesen el nem késel,arra a srácra mosolyogsz rá akire akarsz, és NEM SZÓL SENKI ÉRTE :D:D !!!!

Van ennek jó oldala is, és nem is kevés, csak rá kell jönnöd újra, hogy ez valójában tök jó!:)

23L

2011. jan. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

00.54

Nincs kedvem ezekhez. Nem akarom tovább csinálni ezt a hercehurcát.

2011. jan. 5. 00:59
 10/19 anonim ***** válasza:
Te elég Tajgetosz pozitív vagy :D
2011. jan. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!