Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitévő legyek? Hogy tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Hogy tudnám megoldani, hogy "mindkettőjükkel legyek"?

Figyelt kérdés

Szóval a holnap estéről van szó. Együtt megyek bulizni, egyik legjobb barátnőmmel, aki másik városban lakik, tehát úgy oldjuk meg, hogy nálam alszik. Eddig minden okés, de közben meg beszéltem egy sráccal (oda vagyok érte :D), hogy holnap szeretne velem találkozni majd, stb. De barátnőmet, mivel nálam alszik, nem hagyhatom ott a srác miatt, pedig legszívesebben azt tenném, és neki még nem is mondtam, hogy nem biztos, hogy tudunk találkozni. Régóta várok már erre.

Mégis hogyan tudnám megoldani a dolgot ? (Hogy legalább egy-két csókra összefussunk ;) )


2010. dec. 30. 22:27
 1/3 anonim válasza:
Szerintem a barátnőd megérti.. ha elmondod neki.
2010. dec. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
persze, nem arról van szó, hogy nem értené meg, csak eljön egy másik városból, hogy velem lépjen át az új évbe, én meg magára hagyom ? sztem ez nem valami kedves dolog, ezért kellene valami köztes megoldás :S
2010. dec. 30. 23:03
 3/3 anonim ***** válasza:
A srácnak nincs valami haverja esetleg? Barátnőd addig vele lenne, vagy esetleg hívj el egy másik lányt is, és addig a két lány együtt lesz :)
2010. dec. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!