Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utasítják el a lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasítják el a lányok a törődést?

Figyelt kérdés

még azt sem akartam, hogy összejöjjünk, szívből szerettem, hátsó szándék és tervek nélkül. annak örültem, hogy látom, hogy segítek neki.

miért olyan nehéz ezt megérteni? miért gondolják az emberek, hogy minden mögött van valami mögöttes szándék, valami hátsó terv, vagy cél?


2010. dec. 30. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Van egy olyan mondás, hogy:


"Kell a jó? - Nem! Kell a rossz? - Kell!"

2010. dec. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, h már sokat csalódtak olyan emberekben akik közel állnak hozzájuk. Egyszer én is nagyot csalódtam az egyik ismerősömben és akkor egy ideig mindig kételkedtem abban, h van olyan aki hátsószándék nélkül akar tőlem vmi-t :)))
2010. dec. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neked is megvannak a feltételeid, még ha egyelőre mást is hiszel...
2010. dec. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 acel ***** válasza:
Nézd ez épp olyan, hogy nekem ritkán hiszik el, hogy egy lányban csak beszélgetőpartnert keresek, nem pedig éjszakai kalandot, aki ad esélyt az nem csalódik és jókat beszélgetek velük. Valószínű, hogy néhány rossz tapasztalat után, már nem nagyon mernek hinni az emberek főként a lányok. De tényleg szerintem csak rossz helyen keresgélsz te is én is. Am meg ha nem fogadják el a segítő szándékot akkor ne eröltetsd nem érdemlik meg!
2010. dec. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A törődés is csak a jóképű pasiktól kell nekik.
2010. dec. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Néhányan már éreztek ilyen önzetlen szerelmet. Tőlük származnak a "hogyan tegyek tönkre egy hálátlan ribancot" kérdések...
2011. jan. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!