Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A gazdag pasikat miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gazdag pasikat miért nem utasítják soha vissza a nők?

Figyelt kérdés
Mert ugye mint tudjuk a pénz nem számít.A személyiség és a belső értékek a fontosak.Akkor mégis miért van az hogy a nők elolvadnak ha egy gazdag pasi szólítja le őket?
2010. márc. 26. 16:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

csak ha a gazdag pasi jól is néz ki!

dehát vannak pénzéhes k*rvák, akiknek a külső sem számít, csak előnyt kovácsoljanak belőle.

2010. márc. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
azért van mert a pénz igenis számít a legtöbb csajnál és a pénztárca mérete fontosabb, mint a belső
2010. márc. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert azthiszik hogy ha van 1 gazdag pasijuk akkor mindet megkaphat,mindent megvesz majd neki...
2010. márc. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Azért visszautasítják őket is. Én eléggé jómódú vagyok és jóképű mégis az elmúlt félévben kétszer is visszautasítottak. Nem kell általánosítani szerintem csak a lányok egy bizonyos típusára jellemző, hogy elolvadnak(ha nem is a pasitól, akkor a pénztárcájától:D) 21/F
2010. márc. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én kimondottan kerültem mindigis az efféle fickókat. Ez is egy előítélet, szóval nem szép dolog, de szerintem sok kellemetlen pillanatot okozhat a kapcsolat során az anyagi különbség.22/L
2010. márc. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
ha egy gazdag pasi akar meghivni egy italra előbb mondok nemet, mert ehhez a tulajdonsághoz legtöbbször fene nagy önteltség is jár, ha még ez az elején nemis derül ki, a késöbbiekbe észre lehet venni h pl megprobál uralni emrt h ő adja a lóvét meg stb. társadalmi különbség okozhatja a kapcsolatban h a nő nem egyenjogú partner hanem inkább egy játékszer, helyes pofi, csini test és öröm mutogatni az utcán, meg a fontos elit eseményeken..
2010. márc. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Tony Montana-t idézném a Sebhelyesarcú-ból.

"Először a pénzt kell megszerezni. Ma megvan a pénzed, megszerzed vele a hatalmat is.Ha megvan a hatalom, megkapod a nőt."

Ilyen egyszerű.

2010. márc. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

hát én ezzel ugy vagyok, hogy nem érdekel. amugy is ha randizok valakivel, akkor 3 randi utan még nem fogom tudni mennyi pénze van. ha meg összejünk nem az végett.


20/L

2010. márc. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez kurwa nagy baromság! Nekem wolt már gazdag pasim és? kaján kivűl mást ugysem fogadtam el tőle...ha még önbizalma is wan és tudom h melette biztonságba wagyok az jó érzés!
2010. márc. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%

ugyan már minden lány tagadja. ez olyan mint amikor egy fiú azt mondja jól néz ki de nem akarok tőle semmi... pff...

legalább itt legyünk már őszinték

2010. márc. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!