Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A gazdag pasikat miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gazdag pasikat miért nem utasítják soha vissza a nők?

Figyelt kérdés
Mert ugye mint tudjuk a pénz nem számít.A személyiség és a belső értékek a fontosak.Akkor mégis miért van az hogy a nők elolvadnak ha egy gazdag pasi szólítja le őket?
2010. márc. 26. 16:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nekem nem kell gazdag pasi, főleg nem , ha önelégült és uralkodni akar.


Én akarok gazdag lenni:DD


26.L

2010. márc. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

ja és a pasik miért nem utasítják vissza a gazdag nőt?

Mert férfiribancok?

Kb. ilyen ez a kérdés. ez fordítva méginkább igaz.

2010. márc. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Nos igen.Én is csak egy kis őszinteséget vártam volna el főleg így nv nélkül.De a végére még az fog kiderülni hogy egyáltalán a világon sincs olyan nő aki a pénzre hajtana sőt még mi pasik hajtunk a pénzes csajokra.

Azért ez kicsit vicces nem?

Hiszen nyílt titok az hogy minden nő pénzes pasit akar magának.Csak van akiknek összejön és van akiknek nem.

2010. márc. 26. 20:31
 14/18 anonim válasza:
100%
Rengeteg lányt ismerek,akinek semmi nem számít,csak a pénz,de ettől behányok.Én személy szerint undorítónak tartom,ha egy lány ilyen..És nem igaz,hogy nincsenek ilyen lányok,mert vannak..80% tuti,hogy pénzéhes dög.A pasik inkább azok,akiket nem igazán érdekel,hogy mivan..Én is lány vagyok és azért tudok 1-2 dolgot..De azért tényleg vannak rendes lányok is:)..
2010. márc. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
53%
azért mert előtte már 1 pár " rendes " pasi szépen átvágott minket, elvesztettük a hitünket a szerelemben, meg efféle marhaságokban, és inkább nyaralunk, meg szép ékszereket viselünk, mint h szenvedünk a pasik hazugságaitól. nem? :))
2010. márc. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A nőstények az alfa-hímet keresik, aki biztonságot és védelmet nyújt nekik és biztosítja a jövőjüket nekik és a gyerekeiknek is.Ez eredetileg az állatvilágból ered, csak míg ott a legerősebb és legpotensebb hím az uralkodó, addig a mi társadalmunkban a legtöbb anyagival rendelkező férfi tölti be ezt a szerepet.
2010. márc. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

21:45 nagyon teccik:DDD


Nos én lány vagyok, de az ismerőseim 60-70 %-ána nem számít, hogy a pasinak mennyi pénze van. Napjainkban a nők maguktól várják el a karriert és az anyagiak megszerzésért nem a pasikra várnak....

Persze van egy-két ilyen nő is aki arangra és apénzre megy. De ez a kevesebb.

Ja és az egyik barátnőm azért állt össze egy pasival, mert az orvos és jól keres és jó autója van. a barátnőmnek meg szép lakása van...nos apasi meg azért (is) állt össze a nővel, mert akkor sem kell albérletben élni és nem kell magára mosni és jó kajákat kap...szóval ennyit az érdekribanc pasikról.


Nekem is van erről saját példám: a "csóró" pasinak nem kellettem, mert nincs önbizalma, pedig nekem kellett volna:(

A házzal, autóval rendelező pasast meg nem én akartam kihasználni, hanem ő engem....(befogott volna otthoni cselédnek, és kaptam volna enni)

Ennyit erről:D

26.L

2010. márc. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Hát mert Teli van Pénzzel és Azt hisszik hogy Igy ök is Gazdagok Lesznek.Vegyen Neki ezt Azt.

Fuvarozza Mindenhova Kocsival.

2010. máj. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!