Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hogy lehet elérni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sasna kérdése:

Azt hogy lehet elérni, hogy a pasik ne csak a barátot és a lelki szemetesládát lássák egy lányban?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 19:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
és ha mondjuk őrült lenne?
2010. dec. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
ne kérdezz hülyeségeket, normalis csajnak nem kell őrült pasi..
2010. dec. 28. 20:53
 23/26 anonim ***** válasza:
tudom, ez a probléma... (kattant vagyok, sajnos)
2010. dec. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Arra esetleg nemis gondoltal, hogy lehet pont az a pasi kivan teged akit pont te hasznalsz szemetesladanak, ez nem tamadas akar lenni de sok olyan csajt ismerek akik rinyalnak nekem, hogy a pasik igy meg ugy nemneznek rajuk de ok is csak az olyan partycentrumokat nezik ki maguknak akikkel divatos jarni v en nemertem... sok ertekes srac nem kap emiatt not, tehat pont ugy tudod elerni he ne a lelki szemetesladat lassak benned, hogy kicsit jobban odafigyelsz a kornyezetedben levo erted epekedo kevesbe "jo pasi" emberekre akikkel lehet hosszutavon jobban is jarnal, ha pedig nem ez a helyzet akkor bocsi, irj reszletesebben a problemadrol, mert ez alapjan amit irtal nem tiszta a problemat kivalto ok:P
2010. dec. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
eleve nem haverkodok olyan pasikkal, akikkel " divatos " járni.. hm, igen, én is néha vkinek panaszkodok, de nem hiszem, h vmit is akarna tőlem.. hm..
2010. dec. 28. 22:25
 26/26 anonim ***** válasza:
Na az mar 1 jo pont, de megis honnan tudod, hogy nem akar toled semmit??? Van baratnoje? stb... azert gyozodj csak meg rola, hogy akar-e valamit...
2010. dec. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!