Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti-ha igen- akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti-ha igen- akkor milyen gyakran szoktatok a barátotoktól/partneretektől virágot kapni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, h mi már egészen régóta, több mint 8 hónapja együtt vagyunk a barátommal. De most jött elő bennem ez az érzés, ami már frusztráció, h ezalatt az idő alatt nem is kaptam virágot. Az előző kapcsolataimban el voltam kényeztetve, rengeteg rózsát kaptam, és a jóhoz könnyű hozzászokni. Tudom nem egy olyan nagy dolog. De hát az ilyen apró örömök is bearanyozhatják a kapcsolatot. Ti szoktatok a barátotoktól virágot kapni? és ha igen, akkor milyen gyakran?

köszönöm a válaszokat


2009. jan. 24. 23:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Esküszöm,mintha magamat hallanám,olvasnám!csak annyi különbséggel,hogy mi 7 hónapja vagyunk együtt!(18,18)Minden tökéletes,de én eddig még csak egyszer kaptam virágot,névnapomon,és pontosan én is így vagyok vele,ANNYIRA örülnék neki,de hát nem mondhatom...az hogy nézne ki:s Várom a többiek válaszát!

2009. jan. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy pasim, tőle szinte minden 7en kaptam rózsát (de ő extrém eset volt) utána 2 évig voltam szerető és egy lopott rózsán kívül semmit sem kaptam :(

Szerintem ha nincs név vagy szülinapod nincs ebben semmi extrém, csak tudom melengetné a lelkedet!

DONT WORRY!! :)

2009. jan. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért na csak jólesne...:) első voltam!
2009. jan. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat. Tulajdonképpen egy lopott rózsát valóban kaptam, de több mint 8 hónap alatt (lehet túlságosan nagyigényű vagyok) kevésnek érzem. Én 19 és fél éves vagyok, a barátom 25 elmúlt. Nem egy olyan nagyon romantikus típus... Szerintetek felhozzam neki ezt? H erre lenne igényem? MA is kérdezte, h mi bajom van. Azt mondtam semmi, de közbe ezen elmélkedtem h megmondjam-e vagy csak felhúznám vele.
2009. jan. 24. 23:18
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Igazából én úgy láttam eddig hogy pasi függő...Az egyik exem az minden hónapban a hó fordulonka hozott virágot. De az már olyan snassz lett egy idő után... A mostani párom nincs oda a virágozásért ezért tőle nem is kaptam csak talán 3-szor a 2 év alatt......de elfogadom hiszen az csak egy virág... és a szerelmet nem azzal kell kifejezni! Persze én is örülök a virágnak mert ki nem de nem lételeme a kapcsolatunknak.
2009. jan. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok és imádok virágot adni a barátnőmnek. :) Szerintem mikor elmentek mondjuk egy virágüzlet előtt, állj meg és nézd meg a kirakatot, less be az üzletbe és közben dicsérd, hogy milyen szépek a virágok, kár, hogy levágják őket a tőről, de valakinek biztosan nagy örömet fognak okozni... és azt is megemlítheted, hogy mesélte édesanyád/nagynénéd/nagymamád, hogy régen minden magára valamit is adó úriember virággal kedveskedett szíve hölgyének. Szerintem a barátod is érteni fogja miről van szó ;)
2009. jan. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
jaj de aranyos vagy :) Ez tényleg nagyon jó ötlet, köszönöm szépen. Ezt amúgy már elsütöttem virágüzlet előtt h milyen szépek, de ennyire nem mentem bele, ahogy leírtad. Egy próbát simán megér :)
2009. jan. 24. 23:27
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint úgy próbáltam tudtára adni a barátomnak,hogy néha-néha azért szeretnék kapni egy-egy szálat,hogy amikor épp a színházban voltunk,az egyik szereplőnél az előadás közben volt egy csokor virág,én meg megemlítettem a barátomnak,hogy ideadhatná nekem a srác a színpadon azt a csokrot!:):):) 20/l
2009. jan. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Valóban jobb, mintha elmondanád neki h szivem figyi miért nem kapok tőled virágot, mert ha ezek után hoz, akkor az csak rendelésre történt :D
2009. jan. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia! Mi másfél éve vagyunk együtt és az elmúlt fél évben kaptam egyszer, előtte pedig olyan 3-4 alkalommal. Szeretek én is virágot kapni és mindig nagyon örülök neki, nem bánom, hogy nem kapok gyakrabban. A kedvenc virágom a tulipán (főleg a cirmos:)) és ezt nagyon jól tudja, amikor már lehet kapni tulipánt, akkor azt hoz nekem.

Lehet, megpróbálhatnád, hogy szóba hozod, hogy itt a január vége, nemsokára jön a tavasz, nyílnak a virágok, milyen szép lesz! Hátha veszi a lapot és meglep!

Sok szerencsét, majd meséld el nekünk, mire jutottál!:)

2009. jan. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!