Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szoktatok a barátotokt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szoktatok a barátotoktól ajándékokat kapni minden ok nélkül?

Figyelt kérdés
Itt most nem csak ilyen 1-2 ezer ft-os dolgokra gondolok, hanem akár drágábbakra, 8-9 ezer ft-os dolgokra is. Köszi a válaszokat. :)
2010. nov. 30. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
igen
2010. nov. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

öhh o_O még 1-2ezer forintosat se xD így is majdnem 500 ft-ba kerül hogy tudjunk találkozni :) elég az nekem.:)

16/L

2010. nov. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem szoktam. Nem mondom, hogy néha ha eszébe jut, nem esne jól egy szál virág, de nem vagyok nagyravágyó. Örülök, hogy több év után végre összejöttünk, és velem van.
2010. nov. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nagy értékben nem. De nem is szeretnék, és nem is várom el. Zavarba ejtő lenne és teljesen felesleges. Ne ezzel mutasson törődést. Jól tud esni egy 200 Ft-os apróság is, éppen annyira, mint a 9000 Ft-ba került valami. Az a lényeg, hogy gondolt rád. És annak nem kell 9000 Ft-ba kerülnie.
2010. nov. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Nyilván az a fontos, még ha csak egy 500 ft-os ajándékról is van szó, hogy gondolt rám. :)
2010. dec. 1. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!