Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komoylan nemtudom mi van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoylan nemtudom mi van velem? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
15 éves szegedi csaj vagyok. Aki tök átlagos. Tök gáznak tartom h nprmális kapcsim sem volt még. mert csak iylen 1-2 hetes(max 1 hónap)os kapcsolataim voltak ahol "csak" a csókig jutottunk. Szeretnék már vére egy normális kapcsolatot,de nem jön össze :S . Kibas.zottul zavar h a 12 éves bnőmnek több szexuális élménye volt mint nekem. pedig nem vagyok konzervatív meg semmi ilyesmi. CSak nincs szerencsém a szerelembenm. Mit tehetnék, hogy legyen egy normális kapcsolatom??? Kétségbe vagyok esve hogyn ekem sose fog ösze jönni.. Amúgy sokan mondják,hogy szép csaj vagyok. (leoltást nem kérek, meg a menyn barbizni,tanulj szöveget se.)
2010. dec. 22. 16:59
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesírásért. siettem.
2010. dec. 22. 17:01
 2/14 anonim ***** válasza:
hidd el ha normális pasival fogsz találni örülni fog neki hogy ilyen fiatalon nem basz.ol szo.psz meg ilyeneket csinálsz... rá érsz még...:S !ha meg f. hiányod van mint a barátnődnek:D akkor áj ki!
2010. dec. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem azt montam ba.zmeg, nem kell rögtön köcs..ögösködni . azért kösz h válaszoltál .
2010. dec. 22. 17:03
 4/14 anonim ***** válasza:
Háde 15 évesen mért olyan fontos,h szét rakd a lábad könyörgöm?
2010. dec. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
de nem ezt írtam. miért nem lehet megérteni ? nem azt montam h kú.rni akarok hanem azt h egy normális kap csolatot. azt hiszem nem enggy a kettő. szal ne legéyl már ekkora paraszt(nem a fölművelő fajtából)
2010. dec. 22. 17:14
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem azt mondom, hogy menj barbizni, de azért valljuk be? 15 évesen még nem kell sokkot kapni a kétségbeeséstől! :)

Ha meg még szép is vagy, pláne ne parázd túl! A jó nők mindig foglaltak, ne aggodalmaskodj! :)

Viszont a kimondottan szép lányoktól néha tartanak a fiúk, nem mernek közeledni. Ezeket viszont ne is sajnáld, mert puhap.öcsű tubifexek, akik ha még megszólítani se mernek, akkor nem is érdemelnek meg.


És még az is lehet, hogy a szűkebb környezeted van tele ellenpéldákkal, és csak azért zavaró. egy 12 éves lány, még ha már ő sem barbizik régen, attól még gyerek.

2010. dec. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
17:14 köszi h válaszoltál. értem csak oylan kibas.szottul s.zar érzés.
2010. dec. 22. 17:16
 8/14 anonim ***** válasza:

17:14 vagyok.

Nem baj! Gondolj arra, hogy ami nem öl meg, az erősít!:)

Vagy bármire, ami pozitív energiával tölt meg, úgy az ismerkedés is könnyebb. :)

2010. dec. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszi =)
2010. dec. 22. 17:31
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is 15 vagyok, nem volt még barátom, nem is csókolóztam még.Nem érzem, hogy ez gáz lenne.

Vágyom már én is fiúra ... de nem olyanra, mint a mai fiúk nagyrésze.Ezért egyre kisebb a kör, ahonnan lehetne választani.Én egy normális kapcsolatra vágyom, ahol nem a szex a legfontosabb, ahol értékel és elfogad engem az illető, képes várni és nem erőlteti a dolgokat.A mi korunkban ritka az ilyen fiú, mint a fehér holló.

Olyan fiúval meg össze sem jövök, aki totál ellentéte annak, amit írtam, mert vele úgysem érezném jól magam!


Ne aggódj.Fiatalok vagyunk még, nem szabad emiatt parázni.Csak éljük az életünket, szórakozzunk, élvezzük az életet normális határok között (amibe nem feltétlen tartozik bele hajnalokig tartó diszkózás, részegre ivás és társai).Egyszer, amikor nem is várjuk, majd ránk talál a szerelem.


A 12 éves barátnőddel meg ne foglalkozz.Hidd el, lesz olyan fiú, aki értékelni fogja, hogy nem ment végig rajtad a fél város vagy nem sz*ptál le egy rakás pasit...A barátnődről meg megvan a véleményem.

15/L

2010. dec. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!