Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálhatta ezt? L/16

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatta ezt? L/16

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, aki már év eleje óta tetszik. Pár napja bármikor amikor egymás mellett voltunk ő kezdett el velem beszélgetni, meg egyik órán mellém is ült, és kérdezte hogy mit gondolok róla meg ilyenek... :D nemtudom mit jelenthet,,,,, szerintetek???? L/16
2010. dec. 22. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:

tetszel neki ez nagyon valoszinü:P

bárcsak értem is rajongana egy lány xP

2010. dec. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
de csak mellesleg :P
2010. dec. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
biztos tetszel neki, mond el mit érzel iránta.
2010. dec. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egyértelmű hogy bejössz neki! dícsérd meg valamilyét, pl a szemét, aztán már sínen van a dolog és már jártok is (persze előbb ismerkedhetnétek)
2010. dec. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egészen ügyes kis dugódani ez.
2010. dec. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bejössz neki :D
2010. dec. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Óóóóó istenem ..... szerinted miért csinálta volna ?! Meg nem értem mit kell izzadni... kérdezte volna egyből azt, hogy hozzám jössz feleségül ?! Vagy nem értem....

Egyértelmű, hogy tetszel neki.... mond el te is az őszintét aztán HAPPY END

2010. dec. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a Nők képtelenek felfedezni az iróniát és olvasni a sorok között és ez lényegesen hátráltatja a helyzet megértését

lehet hogy csak viccből kérdezte (ironikus volt)

vagy nem volt témája (helyzetfüggő)

nem kell minden Szőke Hercegnek bedőlni (a csúnya csajokkal csak szórakoznak a fiúk, de ez fordítva is igy van)

DE lehet hogy tényleg tetszett (jobb eset) ez viszont függ a ,,szépségedtől'' (mivel senki se szeret bele az ízes beszédbe, és abba h jó tanuló vagy)

2010. dec. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szerintem tetszel neki...nagyon
2010. dec. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!