Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Működhet ez még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Működhet ez még?

Figyelt kérdés
Az a baj az új barátommal nem rég jöttem össze 3 hete... az első héten elsírta magát... azt mondtam magamba: semmi gond néha megesik...De kiderül átlag heti 3x sír..és kezd vele kikészíteni mondtam neki hogy ne sírjon előttem mert nemesik jól,azt mondta rendben de később ugyan ezt csinálja..mi legyen?:S
2010. dec. 22. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
de miért sír?
2010. dec. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem akarok bunkónak tűnni,de értelmetlen okok miatt és mindig másért...pl múltkor mert elhagyta a gördeszkakerekét meg stb..

őszintén fárasztó..

2010. dec. 22. 14:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyenge az idegrendszere a srácnak. Normál esetben egy férfi nem sír egy nő előtt, meg úgy általában senki előtt. 10 évben egyszer előfordulhat, ha pl. közeli hozzátartozó meghal, vagy egyébként nagy bánata van, vagy éppen annyira örül valaminek, hogy a könnye is kicsordul. Nekem is gyengébb volt serdülősrác koromban az idegrendszerem. De nem az, hogy minden előzmény nélkül lány előtt. Hanem pl. koleszos voltam, aztán rendesen szívattak a srácok. Olyan szemétségeket csináltak, hogy teleköpködték ceruzahegyezőmet, vagy penészes sütit kentek az ágyneműmbe, vagy kib.szták az ablakon valamimet fenyőfa tetejére, vagy ellopták könyvemet. Ilyenkor megesett, hogy elsírtam magam nyilvánosan is.

Olyan is volt később, hogy amikor nagyon szerelmes voltam viszonzatlanul, éjszaka sírtam falnak fordulva, vagy elvonulva, ahol senki nem lát.

De idővel kinövi az ember az ilyeneket, mert egész egyszerűen megedződik.

A srác valószínűleg azért sír, mert örül neked. Vagy mert problémái vannak az élet más területén.

Legközelebb kérdezd meg tőle, hogy mi a baj, lehet tudsz segíteni. Vagy jól fog esni neki, ha valakinek elmondhatja. Vagy hogy legalább őszintén érdeklődnek iránta. Nem biztos, hogy el fogja mondani, akkor nem kell firtatni.

Ha meg apróságról van szó, meg kell neki mondani, hogy szedje össze magát. Egy férfinak nem áll jól a sírás (nőnek sem). Ha komolyan meg akar változni, hónapok-félév alatt meg is tudja csinálni. Nem az, hogy rögtön, meg türelmesnek kell lenni ilyen téren, ha szereted.

Nálam is rendbe jöttek a dolgok rövid idő alatt, és erős idegzetű felnőtt vált belőlem. Komoly stresszes munkakört töltök be, és talán a szerelmi életem is kezd rendbe jönni. És nem bánkódok semmi miatt. :)

Ha már idősebbek vagytok, akkor nem tudom mi van, mert egy olyan 16-17 éves korig ki kéne nőni. Biztatni kell, ha meg az se segít hosszú távon, akkor szerintem pszichológus kellene neki, mert felnőtt korban már nem normális jelenség.

27f

2010. dec. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
legalább kort írhattál volna. De hagyd, tippelek: 15-16.
2010. dec. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ilyen gördeszkakerékért sír, rá kell szólani, hogy akkor mi van. Vesz másikat. Pár száz forint (, vagy én nem tudom). Nincs másikra pénze? Ne sirassa. Elmész vele boltba is, ha kell.

Legyél erős, és pakold rendbe a srácot. :D Meg kérdezd meg tőle, hogy milyen dolog, hogy egy férfi bőgőmasinázik ilyenért? Segítesz neki oszt kész.

(Előző 27f.)

2010. dec. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
M jól tippeltél 16:) de a korához képest is gyerekes kicsit:S
2010. dec. 22. 14:51
 7/8 sepultura válasza:
Vegyél neki a gördeszkába uj kereket és utana hagyd ott,jobban jársz
2011. jan. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
visszamentem megkeresni neki utánna.....
2011. jan. 5. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!