Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressem?

Figyelt kérdés

röviden a sztori:kiemelkedtem a csoróságból,elértem dolgokat,3 kilo felett keresek,jól nézek ki.sok lány megnéz,de nem találok hozzám valót.végigjártam az összes létező bulit,bált,szórakozóhelyet,utcán leszólítom a nőket.

az a legnagyobb baj,h minden nő egy idő után hülyé.ek akar nézni.hol találok normális értékrendekkel rendelkező nőket?22-35 ig.ez a korosztály tetszik.már nem tudom hova menjek.

24/ff


2010. dec. 21. 16:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Dreamland csodálatos, köszönöm! :) Természetesen tisztában vagyok vele, hogy sok az olyan tanulatlan tuskó Magyarországon, mint te, csak nem értem, hogy minek neked "normális" lány? Tudod, az ilyenek az intelligens fiúkra buknak, nem pedig a pénzesekre ;)
2010. dec. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
ahogy érzed.te tudod biztosan.de majd meglátod milyen jó lesssssssssssz a világ azután,hogy kikerültél az iskolapadból.az zavar egyedül benned,h a dolgozo emberek pénzén ilyenek melegednek az iskolában mint te.nekem meg nem volt rá lehetőségem.iskola nélkül kiskirály vagyok,de leszek még nagyobb is.röviden:tudatlan vagy még,ne verd a nyálad......
2010. dec. 21. 18:05
 13/20 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, én nem verem a nyálam. Csak mivel hogy én elég normális lánynak gondolom magam, és az értékrendem is rendben van, ezért mondtam, hogy te soha nem fogsz. Ilyen fiúval, mint Te, soha nem állnék össze, mert még a barátaim előtt is szégyellném, hogy BUTA. Hiába jóképű, hiába gazdag, észt nem osztanak pénzért.
2010. dec. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
soha nem fogsz normális lányt találni*
2010. dec. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
te mások által felálított sémák szerint élsz.de nem hinnéd ám,a te fajtádat a legkönnyebb meghülyíteni.
2010. dec. 21. 18:13
 16/20 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne panaszkodj ;)
2010. dec. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Hát megmondom őszintén én sem jönnék össze egy olyan fiúval mint te már ne haragudj.. nagyképű vagy, vered a nyálad és ráadásul semmi nem jó neked. Sokat akar a szarka...
2010. dec. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Kérdezö neked mire ennyire nagy az arcod most komolyan?

A 87%-ossal értek egyet. Soha az életben nem állnék össze egy ilyen buta tudatlan emberrel mint te, akinek pénze van de semmi más.

Próbálkozz az utcasarki lányoknál meg a discoban, ott találsz hozzád valókat.

:)

2010. dec. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
3 kiló mit keresel? lisztet? és el akarják venni tőled? pedig bredpit vagy? bizony vigyázz rá, nagyon drága a liszt most pláne
2010. dec. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
nem vagyok nagyarcú,csak leírom az igazat.van aki érti és van aki nem.nem azért élek,h mindenkinek megfeleljek.csak 2 embernek akarok megfelelni:annak aki a pénzt adja,és a leendő feleségemnek.
2010. dec. 22. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!