Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressem?

Figyelt kérdés

röviden a sztori:kiemelkedtem a csoróságból,elértem dolgokat,3 kilo felett keresek,jól nézek ki.sok lány megnéz,de nem találok hozzám valót.végigjártam az összes létező bulit,bált,szórakozóhelyet,utcán leszólítom a nőket.

az a legnagyobb baj,h minden nő egy idő után hülyé.ek akar nézni.hol találok normális értékrendekkel rendelkező nőket?22-35 ig.ez a korosztály tetszik.már nem tudom hova menjek.

24/ff


2010. dec. 21. 16:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Milyen munka az ahova ilyen agyi szinttel felvettek?
2010. dec. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
olyan barátom amilyen a tied lessz.csak a pénzek nagysága lessz kicsit más.meg a felfogás a nagy ratyi fejedben.
2010. dec. 21. 16:54
 3/20 anonim ***** válasza:
Szia! Először is... az egy becsülendő dolog, hogy te a saját erődből megteremtettél magadnak egy egzisztenciát... DE egy "normális értékrenddel" rendelkező lány nem azt fogja nézni, hogy te "3 kilo felett" keresel és jól nézel ki. Szerintem azért akarnak egy idő után "hülyének nézni", mert a te viselkedésed alapján azt szűrik le, hogy hülye vagy. Meg fogod találni a megfelelő lányt, biztos vagyok benne, csak egy kicsit fogd vissza magad. Légy határozott, azzal nincs baj, de ne feledkezz meg a kedvességről, ill. ne a pénzeddel és a külsőddel akarj megfogni egy lányt, mert az olyan is lesz... Üdv, 21/L
2010. dec. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
hát kedves.azt senki nem tudja pontosan mennyi az annyi.általában hazudok a dologról.nagyon nem azt mutatom amit te gondolsz.ne a pénzem kelljen neki.de ennek ellenére szeretnének hülyének nézni.
2010. dec. 21. 17:08
 5/20 anonim ***** válasza:
Sajnálom, ha megbántottalak, innen nehéz megítélni egy embert:)... de ha nem ez a probléma, amit leírtam, nem tudom mi más lehet. Talán tényleg kevesebb olyan nő van, aki "normális értékrenddel" rendelkezik. Ennek ellenére, szerintem akad :) Én is ilyen vagyok. Tehát ne add fel a reményt, meg fogod találni a hozzád illőt. Egyébként kifejthetnéd, hogy mit jelent nálad az, hogy hülyének szeretnének nézni...
2010. dec. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
amint meglátják azt,hogy mit tudok elérni,próbálnak befolyásolni a saját javukra.megpróbálnak kihasználni,annak érdekében,h ők gyarapodjanak.tudod van az a mondás,van az a hülye aki megcsinálja.sokan ezt hiszik.de ahogy észreveszem ez egy magyar népbetegség.az élet minden területén így van ez sajnos.az zavar,h nem tudom elengedni magam az ilyen lányok mellett.olyan mintha üzletelnék.ha ott nem figyelsz eléggé,akkor vesztes leszel.és ez így van sajnos a lányoknál is.én olyan nőt akarok találni aki tudja ezeket a dolgokat,és nem él vissza semmivel.mivel szerintem egy barátnő/barát azért van,h támogasson,nem pedig azért h kihasználjon.
2010. dec. 21. 17:24
 7/20 anonim ***** válasza:
Így már érthetőbb :) Igen, sajnálatos módon nagyon sok gerinctelen és önző ember van mind női, mind férfi oldalon. Nehéz találni olyat, aki azért becsül amilyen vagy és nem azért van veled, mert abból hasznot húzhat. Azért az utcán leszólítós dolog nekem már kicsit sok, szórakozóhelyen pedig több a "ribi" mint a normális nő általában. Esetleg próbálhatnál kialakítani kapcsolatot egy olyan személlyel, akit már valamennyire ismersz. Baráti körből vagy munkahelyről akár. Netes ismerkedés is szóba jöhet szerintem, ritka kincsekre lehet itt bukkanni :) előző voltam
2010. dec. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
hát majd lessz vhogy.de lehet inkább elmegyek az országból és haza sem jövök többet.keresek egy olyan helyet ahol kevés a féreg.
2010. dec. 21. 17:35
 9/20 anonim ***** válasza:
Azért őszintén remélem hogy kamu a kérdés, és nem keresnek olyan emberek '3kilo felett' akik még a 'lesz' szót sem tudják leírni, mert akkor feleslegesen tanulok. Sőt, ez nem is tanulás kérdése, ez alapműveltség kb. Szerintem inkább a pénzeddel próbáld meg megfogni a lányokat, mert hogy az eszeddel nem fog menni, az biztos! ;)
2010. dec. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
szokásos sz.r magyar virtus.mire te befejezed a tanulmányaidat,én milliomos leszek.te belekötsz egy helyesírási-hibába,én pedig megveszem majd a te fajtádat kilóra.te elhitted azt,h ha tanulsz tele leszel pénzel,én pedig nem.te elhitted azt,h a te felfogásod a legcélratörőbb a világon,én pedig nem.te tanult létedre véleményezel embereket a látatlanba,sz.ros diák létedre,én pedig nem.a pénz kicsit máshogy forog ebben az országban,mint te azt hiszed.isten hozott a valóságban csipkerózsika.milyen volt dreamland?
2010. dec. 21. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!