Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy keressem meg? Részletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keressem meg? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Mostanában sokat voltam kórházban és ott meg ismertem egy srácot aki nagyon be jön nekem. Egyedül csak a nevét tudom. Hogy keressem meg ha nincs fent semmilyen közösségi oldalon? Hogy érhetem el?
2011. júl. 11. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
A kórházban?? Gondolom nem ott dolgozik...És nem akarsz betörni sem. Mi a neve?:P
2011. júl. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a kórházban, hogy mi a címe. Bár lehet nem adhatják meg. De legyél aranyos és elszánt. Csak látni fogják rajtad, hogy nem vagy kém vagy gyilkos.
2011. júl. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, de pontosan kitől kérdezzem? am de igen ott dolgozik és a nevét nem árulom el, nem akarok bajba keveredni
2011. júl. 12. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!