Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről (vékonyság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről (vékonyság vs. Fogadjuk el magunkat)?

Figyelt kérdés

Szóval a legtöbb fiúnak bejönnek a vékony, karcsú lányok. Pl. próbababák, modellek.

Én most hozzájuk képest vastagabb vagyok, de már sokat fogytam, és most is diétázom (zöldség, gyümölcs, fehérje, rizs, hal, stb. kiegyensúlyozott étrend, csökkentett szénhidrát, stb.) meg tornázok, sportolok.

Sokáig állt a súlyom, most megint elkezdtem fogyni. Amivel úgy vagyok, hogy kicsit meglepett, azt hittem már sose indul meg. De azért örülök, mert nem vetem meg a vékony, légies alkatot. Tudom azt is, hogy van akinek a húsosabb, testesebb alkat jön be. De annyira nem érdekel, meg nem tudok erre építeni, hogy kinek mi tetszik.

Jelenleg nem is bántom magamat a súlyomért, de kitűztem, hogy vékonyabb leszek. Mégis több ruhát vehetek fel, meg azt hiszem egészségesebb is leszek így.


Végülis elfogadnak így az emberek, szeretnek, aztán mikor felvállalom, hogy szerintem jó az, ha valaki szép kecsesen vékony, meg bevallom, hogy tisztában vagyok vele, hogy van némi túlsúlyom, akkor megnyílnak az emberek, és valóban kiderül, hogy jó ez így, jó ez így a vékonyság.


Eddig oké, viszont nekem az bezavar, hogy mindig jön az a duma, hogy fogadjuk el egymást gyerekek úgy ahogy vagyunk, meg a belső fontosabb.

Értem...de ha igényességre is törekszünk, akkor mégis jobb vékonyabbnak lenni, nem?

Úgy érzem ettől az utóbbi dumától a nők /férfiak nem tudom mennyire/ ellustulnak, és mivel úgyis lesz partnere így is, úgy is, akárhogy néz ki...ezért sok embert nem érdekel, hogy vékony-e, fitt-e, sportos-e...


Ti mit gondoltok?

Néha eléggé zavart érzek ebben a témakörben, mivel...:

-lehet,hogy megvan az igény a vékonyságra, de tett nem járul hozzá

-vagy megelégszik egy nem túl vékony, nem túl sportos testtel

(-egyéb, akadályozó tényezőkre most nem szeretnék kitérni (pl. betegség, pénz- és időhiány, stb.) )


2010. dec. 19. 19:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%
Tévedés, h a legtöbb fiúnak a vékony lányok jönnek be. Egy dolog, h az a divat, meg azt "kell" hangoztatni, de a többségnek biztos h az jön be igazából, akin van mit fogni :)
2010. dec. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Foorty ***** válasza:
32%
+1
2010. dec. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hát igen, lehet....Viszont itt a GYK-n már egy 63kg-os lányt lekövéreznek gyakran.
2010. dec. 19. 21:09
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
Azzal ne törődj! Máshol is divat lekövérezni a 40 kilónál nehezebb lányokat, attól még a többség nem a csontikra bukik!
2010. dec. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

nem az számít vékony-e a lány, vagy van mit fogni rajta..stb...

az összképnek kell jónak lennie, legalábbis nálam, ami rengeteg módón előállhat :)

2010. dec. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok okosságot leírtál az egészségesebb életmódról, a diétáról, de iszonyatosan butácskán állsz a dolgokhoz ettől függetlenül. Valamivel legyél tisztában: egy átlagos magasságú nő akkor a legcsinosabb, ha 60-75 kiló közt mozog a testsúlya, alkattól, genetikától függően, természetesen.

Én 172-173 centi körül vagyok, de ez már nagyon maximum. 65 kiló vagyok, mégsem vagyok túlsúlyos, felesleg pedig annyi van rajtam, hogy meg tudom fogni a vastag bőrömet a hasamon. Magyarán van egy kis pocakom. Erős csontom van, sportoltam több évig, a mellem is elég nagy. Egyszóval bőven jó az a 65 kiló nekem.

Rohadtul nem attól függ, hogy valaki kövér-e vagy sem, hogy mit mutatnak a mérlegek és a centik, ezt kellene felfogni.

Ahhoz pedig meg kellene érni agyban, hogy nem a médiának és a laikusoknak (akik lekövéreznek egy 63 kilós lányt) kell hinni, hanem kicsit mélyebben belemászni a dologba, értelmet keresni.

21/L

2011. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
34%
Én azt mondom aki már kövér, az fogyjon le, mert a kövérségtől egy csomó betegsége lehet, a duciság más tészta, az lehet aranyos is. A vékony sztem a legtetszetősebb, a sovány viszont már csúnya! A sovány számomra pl VV Zsófi, gusztustalan, aki látta ruha nélkül tudja miről beszélek. Ha nagyon kövér vagy fogyjál le mert nem egészséges, ha duci vagy azon simán tudsz alakítani, kis testmozgás+odafigyelsz arra h mit és mennyit eszel.
2011. jan. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
22%
őőő nem tévedés. a legtöbb fiu nincs oda a duci lányokért.
2011. jan. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát az ideálom az a vékony és a duci közti állapot!Akinek szép nagy mellei vannak de még nemkövér de a háta se szakad le tőle :DD
2011. jan. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Szőke.: ) ***** válasza:
Én 165cm és 51kg vagyok..Kicsit vékony,de ha ráhízok erre pár kgt,elég jó alakom lesz:) Amúgy a kövér lányok meg az anorexiásak télleg nem igazán jönnek be senkinek,a középút ami a legjobb szerintem.De senki nem tökéletes:)
2011. jan. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!