Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket választanád?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Élnél boldogságban, de szegényebben.


vagy


Élnél boldogtalanul, de gazdagon.


2010. dec. 19. 12:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Gazdagok többsége nem hiszem hogy boldogtalan hisz mindenük megvan
2010. dec. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Az lehet, h minden pénzen vásárolható cuccuk megvan, de ha nincs mellette meg a szeretet meg az összetartó család akkor az nem igazi boldogság. Mert ami szerintem igazán boldoggá tehet egy embert az a szeretet és az egészség. És ezt bizony pénzen nem lehet megvenni.
2010. dec. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Kamuuu ***** válasza:
Atóól hogy mindenük megvan nem biztos hogy boldogak... én az elsőt választanám.
2010. dec. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
ez szerintem álltalánosítás amit a szegények találtak ki hogy aki gazdag boldogtalan. Gazdag embernek ugyanúgy van családja és mindent megtudnak venni mindenük megvan
2010. dec. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlenül van így, persze valóban általánosítások ezek a kijelentések. Egy gazdag ember ÁLTALÁBAN sokat , dolgozik vagy dolgozott azért, hogy mindene meglegyen, amit akart, és sokszor emellett nem jut ki neki a boldog családi életből (tisztelet az adócsaló vállalatigazgatóknak, állami cégből kilépett végkielégítésből 50 évig vígan éldegélő embereknek, plotikusoknak, stb...) Fogalmazok inkább úgy, hogy aki tisztességesen keresi meg ezt a pénzt, annak ezért rengeteget kell dolgoznia, és nem feltétlenül van ideje családalapításra, illetve ugye egy nőt/férfit nem csak megszerezni kell, de nemárt megtartani is... Én szívesebben lennék egy középkategóriás család tagja, ahol dolgozok én is, a férjem is, de legyen otthon néha a párom, és vegyen részt aktívan a gyerekeim életében ne csak egy bankkártya legyen az életemben! Nem kell nekem az, hogy 3 60 millós merci álljon a ház előtt, csak egy boldog család, és az hogy ne nélkülözzünk alap dolgokat!
2010. dec. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Természetesen tudom, hogy egy szegény embernek ugyan úgy lehet szar családja, mint mit ahogy egy gazdagnak boldog családja.
2010. dec. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szegény vagyok, nehéz így boldognak lennni, szóval legyen a második, legalább gazdagon legyen szomorú!
2010. dec. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Második, mert mindent meg tudnék venni magamnak, és én lennék a legboldogabb a világon, ha megvehetném a jelenleg lovagolt lovamnak a csikóját.

Meg hát kinek mi a boldogság. Aki mindennek képes örülni, az akkor is boldog lesz.

2010. dec. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Asszed ha gazdag lennék nem tudnám boldoggá tenni magam?
2010. dec. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!