Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket választanád?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Élnél boldogságban, de szegényebben.


vagy


Élnél boldogtalanul, de gazdagon.


2010. dec. 19. 12:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Természetesen az elsőt, mit gondoltál?
2010. dec. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mivel nem vagyok gondolatolvasó, így nem tudhattam, hogy Te természetesen az elsőt fogod választani. Nem véletlenül tettem föl a kérdésemet.
2010. dec. 19. 12:39
 3/19 Saten ‫҉ ***** válasza:
Hát attól függ... inkább a másodikat. Mindent meglehet venni pénzért, a boldogságot is :D
2010. dec. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
másodikat elszedném a pénzét és boldogan élnék
2010. dec. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Tévedsz, saten!Azt nem lehet megvásárolni.

De hogy válszoljak is...Első

2010. dec. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én jelenleg boldogan élek, de szerényen. Anyagilag nem állunk túl jól, de együtt a család nem veszekszik senki senkivel, és az egészségben is viszonylag minden oké.

Nem cserélnék olyannal akinek bár van pénze, de a családjában csak a veszekedés megy folyton.

2010. dec. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én is az elsőt választanám, viszont megtalálnám a módját, hogy ne legyen az olyan nagy szegénység. Akár mennék családostól külföldre, ha a többiek is benne lennének, csak mindent megtudjak adni a gyerekeimnek, ne kelljen nélkülözniük. Itt nem a saját autóra és lakásra gondolok, hanem alap dolgokra. Ha minden este tudok vacsorát tenni az asztalra, hónap végén is, akkor már nem lehet nagy baj!
2010. dec. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Saten ‫҉ ***** válasza:
Ez megint nem ilyen egyszerű amúgy! Kinek mi a boldogság?! De most nincs túl sok kedvem filozofálgatni így jóllakottan :D
2010. dec. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem, hogy a pénz igen is tud boldogítani...XD :D
2010. dec. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
..mármint az, amiket pénzért meg tudsz venni :)
2010. dec. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!