Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak (20éves) hamarosan 1évesek leszünk?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Tőlem egy gravírozott képkeretet kapott az első közös képünkkel! Ha megy valahova mindig viszi magával, ha nem akkor ott van az asztalán. Szerintem eddig ez volt az az ajándék aminek legesleginkább örült szívből a párom :)
2010. dec. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 huncutka:P válasza:

sztem vmi tárgy a közös képetekkel

párna, kulcstartó, bögre vagy ami tetszik neki

2010. dec. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nemrég volt a névnapja arra kapott tőlen egy párnát aközös képünkkel és egy vers is volt rajta
2010. dec. 19. 12:28
 4/6 huncutka:P válasza:

akkor pl láttam kettétörhető kulcstartót

mert nyakláncot sztem a pasinak kéne vennie

2010. dec. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem meg egy fűzőt, valami szexi tangabugyival...
2010. dec. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha jó volt vele akkor combfixet és világito ovszert

ha rossz akkor csináltass a temetkezési bt-nél egy fájó szívvel búcsúzom szalagot fekete alapon arany betűkkel

2010. dec. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!