Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » MIT csináljak? Több fiú is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIT csináljak? Több fiú is tetszik, nem tudom melyiket válasszam!?

Figyelt kérdés
van több fiú akik tetszenek, de ha egyik nap az egyiket látom akkor iránta érzek többet, ha a másik nap a másikkal találkozom, akkor pedig a másik iránt! nem tudom hogy szerelmes vagyok e, vagy csak fellángolás?????
2010. dec. 16. 20:50
 1/8 Moszuke ***** válasza:
86%
szegény srácok:(
2010. dec. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem, ez csak vonzalom. Találkozgass mindegyikkel, az még nem bűn, aztán ha valamelyik szimpatikusabb, azzal maradsz. Ennyi.
2010. dec. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Szilvásbuktát, mert azt szeretem.
2010. dec. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
gondold át ki érdemli meg legjobban hogy a szerelmedben részesüljön és figyeld meg melyik fiúnál érzel egy kicsivel többet mikor találkozol vele
2010. dec. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Fékezzünk már egy kicsit!

Te tetszel valamelyiknek?

2010. dec. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vidd ágyba mindegyiket és amelyikkel a legjobb a szex válaszd azt!
2010. dec. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy szerelmes egyikőjükbe sem. Maximum vonzódsz hozzájuk.
2010. dec. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi hogy írtatok! igen közülük kettőnek tetszem!
2010. dec. 17. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!