Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Irigylem a 14-19 lányokat....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irigylem a 14-19 lányokat. Nem szeretek pasi lenni. Volt, már valaki igy?

Figyelt kérdés

Mielött valaki félreértené, nem került homok a gépezetbe, egyszerüen amikor azt látom, hogy 14-16 évesek egymást ölelgetik, elfog az irigység, hogy mennyire szeretik egymást. Nekünk pasiknak meg mi van, vagy volt? Általános iskola: focin csak az egymás anyázása (ugyanúgy mint egy lan partin), középsuliban 100% fiúosztály: egymás csesztetése, elnyomása.

Most 25F létremre úgy érzem, nem volt jó igy felnőni :S érzett már más hasonlót?


2010. dec. 16. 11:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
11:39, nem is hátba akarnak szúrni... ;)
2010. dec. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 szamóca. ***** válasza:

ma 11:51

ne rombold le bennem a szép rózsaszín világképet: én még hiszek a nő-férfi közti barátságban :D

2010. dec. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Ne irigykedj, mert megkapják ők is. Fiatalon még a csajok azt hiszik, hogy körülöttük forog a világ. Ami igaz is, mert mindenki a fiatal és jó csajokra bukik. De, majd mikor elérik a 28-30-at akkor jön nekik a hidegzuhany, hogy a pasik cserélik le őket a fiatalabbakra. Egy pasi mindig tud-ha akar- szerezni magának egy fiatalabb csajt. De egy elált ill. szingli harmincasra senki sem kíváncsi. Örülj, hogy pasi vagy így legalább érted, hogy a fingások viccesek. :-))))
2010. dec. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
sosem akartam lány lenni, a gimis időszakombol viszont kimaradtak a csajozós élmények, azt néha irigylem hogy sokaknak összejön, de mindegy az már elmult, inkább arra figyelek hogy még az egyetemi éveim jók legyenek :) az se tart már sokáig :( bár ha a mai zh t is elbuktam, akkor lehet még ittleszek pár évig :S
2010. dec. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd, hogy azok az ölelések őszinték. :) A mi osztályunkban is megy a jópofizás, aztán meg kibeszélik rendesen a hátuk mögött a másikat. És ezt leginkább csajok közt van így.

Ha tehetném inkább fiúkkal barátkoznék. És velük is fogok legközelebb. Nem kell még egy kétszínű "barátnő"- akiről ugye azt hittem, hogy milyen jó barátnő aztán meg ő is átvág. Legalább kiismertem ezzel :).


Nehogy azt hidd, hogy most így nagyon jó felnőni. Akik nem tartoznak a birkacsoportba azok meg kivannak közösítve, vagy...velük is jópofiznak de közbe hazugságokat hordanak össze a hátuk mögött.Egyáltalán nem jó így. Én sokszor inkább azt kívánom éltem volna régebben, mint most. De szerintem nem csak én vagyok ezzel egyedül...Most, ha visszahúzodóbb vagy csendesebb, akkor egy pasi sem fog egy ilyen lánnyal szóbaállni. :) Tapasztalom.Hiába vagyok ápolt,jól öltözött stb..Ha nem vagyok a mai elvárásoknak megfelelő. Ne azokról beszéljünk akik nagyszájúak , bulizósak ( lányok közül )

, mert azok biztos, hogy minden szünetbe más pasit ölelgetnek(ami nekem nem hiányzik ugye, de rossz látni, hogy milyen könnyűvérűek ). A normális lány/pasi meg vagy nem találnak egymásra, vagy észre sem veszik őket. És akkor még mi érezzük magunkat sz.rul , mert nem isszuk le magunkat a buliba hányásig, meg nem fekszünk össze mindenkivel minden második héten. :) De ezt még lehetne sorolni, de tök mindegy.


Én meg sokszor nem szeretek nő lenni :) De én úgy gondolom, hogy mindkét nemben megvannak a hátrányok és a pozitívumok.

2010. dec. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 szamóca. ***** válasza:

ma 13:02

olyan szépen beállítottad a nőket két csoportba: a bulizós nagyszájúak - akik nyilvánvalóan r*bancok, és a normálisak. :D

azért ezzel így nem értek egyet, de leeht azért mert bulizós nagyszájú vagyok, és mellé még annyira egoista is hogy mégis a normális kategóriába sorolom magam :)

pedig a nők valóban nem sűrűn szeretnek... ez kölcsönös, a fentebb említettek miatt.

2010. dec. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ha ezt látom :) Végülis lehet sulifüggő. De az osztályomba kivételesen egysem akad, aki nagyszájú de normális. - ebből is gondolom olyan kevés, mint aki normális. Egyébként nyugi a fiúkat nem is elemeztem.:D

Úgy őszintén akkor is rohadt nehéz kapcsolatot így teremteni, ha fiúk közül is 10-ből legalább 8 emos félrevasalt hajú lógógatyájú kis b.zi. Még múlthéten másik osztályban voltunk, és semmit nem lehetett hallani csak azt, hogy hogy itták le magukat és hogy mit hánytak ki. Erre aztán nagyon büszkék lehetnek :)és még röhögtek is rajta :D Gratula. Csak ilyenkor vajon hol lehet a szülő..

2010. dec. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Azt még leírom, hogy azzal nincs gondom, ha valaki mértékkel iszik.
2010. dec. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 szamóca. ***** válasza:

borzalmasan sztereotíp vagy.

mielőtt félreérted, nem azt az életstílust védem hogy igyuk le magunk sárga földig aztán röhögjünk hogy milyen alakot hánytunk, én sem ilyen vagyok. még csak emos se vagyok, mielőtt...

de attól hogy valaki pl emos, már biztos tutifi hogy rosszarc és b*zi?:D és attól hogy valaki nagyszájú már biztos hogy rosszindulatú? nem lehet hogy csak egyszerűen nem ismered őket?

persze lehet hogy neked épp a sav jutott és tényleg ők olyanok.

de nekem úgy tűnik te túl gyorsan, elhamarkodva itéled meg az embereket.

2010. dec. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Nem ítélem el az embereket. És még mielőtt valaki azt írná, hogy szakmunkásba vagy egyéb ilyen sulikba járok...Elárulom, hogy középiskolába járok. Lehet, hogy tényleg sulifüggő, de akkor ezek szerint én a legsz@r@bbikba járok :D Arról már nem én tehetek, hogy a velem szembejövő emos gyerek kiröhögi a másikat, meg cikizi, hogy te nem vagy emos, meg discos. meg stb.

Arról sem én tehetek, hogy a legtöbb ilyen discos kva elvan szállva magától LÁtványosan, és a másikat szintén kineveti, akinek van némi külső problémája, vagy teljesen másképp öltözködik, mint ő.

És ahogy végigmegyek az utcán ott is szintén ezt látom.

Persze volt már szerencsém normális emberbe is beleakadni, aki ugyan emo volt de kedves volt és nem lenéző a másikkal szemben. Meg olyannal is aki ugyan nagyszájú, de tudja, hogy nem mindenki olyan, mint ő.

Ez nem sztereotípia, ez a tény.

Nem biztos, hogy bu.zi. De kb úgy néz ki. a selyemfiú viselkedével együtt :)

Sajnos azt látom, hogy ez a fiatalság egyre rosszabb és rosszabb lesz.

2010. dec. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!