Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a pasi, akit szeretek, egyszerűen lerombolja az önbizalmamat?

Figyelt kérdés
az összes többi pasi dicsér, viszont ő csak azt látja hogy kicsik a melleim,kövér vagyok,az ízlésem se tetszik neki,semmi.de szeretem :S
2010. máj. 19. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy szándékosan rosszat akarsz magadnak?? Hagyd a fenébe azt, akinek nem kellesz.
2010. máj. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

lehet igaza is van.


amúgy így müködnek a nők. aki lesz*rja a nőket, annak van mindig nője.


20F

2010. máj. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ott kellene hagynod, de úgy sem mered. tehát készülj fel további "kedvességekre' és trenírozd az idegeiket. én az első beszólása után leléptem volna. aki engem választ, válasszon őszintén.
2010. máj. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
idegeidet
2010. máj. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is VOLT egy ilyen barátom. Szándékosan rombolta az önbizalmam, hogy az övé maradjak. Vissza kérdeztem, hogy akkor miért vagy velem,ha állandóan bírálgatsz, százszor jobb nőt találhatsz magadnak! Annyira megutáltam a végén, hogy szakítottunk, most van egy olyan barátom aki mellett olyan önbizalmam lett, hogy mások is észreveszik: ezáltal szebb is lettem!! Mondd meg neki, hogy mástól több bókokat kapsz, mint a saját barátodtól, és mondd meg, hogy ez annyira bánt téged, hogy hosszú távon sajnos lépni fogsz! Ijeszd be egy kis történettel, hogy egy helyes fiú hogyan flörtölt veled hogy mennyire csinosnak talált, és elmondtad neki, hogy érdekes a barátod nem tart annak és ezen hogy meglepődött!
2010. máj. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Második válaszolónak nincs igaza, vagyis részben. Csak annyit fűznék hozzá, hogy azoknál az embereknél olyan nők vannak, akik szeretik a pasit, de érzelmileg kevésnek érzik magukat, hogy lépjenek, pont azért, mert alázza őket a pasi, ezáltal nincs önbizalmuk másfelé nyitni.
2010. máj. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
építsél újat téglából. az kitart egy ideig
2010. máj. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A csajok többségének imponál, ha leszarják őket. Te is ilyen vagy. Ezt általában kinövik 20-25 éves koruk között, de valamennyire mindig megmarad. (és attól is függ, hogy ez mennyire volt bennük...)


Ugyanis ha valaki valakit lszar, akkor a másikban előbújik egy ilyen automatikus reakció, hogy "pont engem? velem nem foglalkozik? pont velem nem? miért? nem vagyok elég jó?" - és akkor elkezd többet megtenni.... ugyanis be akarja bizonyítani az ember, hogy ő annyi mindent tud és csinál, hogy ne sz@rják már le.. tehát még te lapátolsz érte. Emellett ha valaki valakit leszar, az azért is lehet imponáló, mert az azt jelentheti, hogy az a másik mennyire nagyon magasabb szinten van nála. Erre buknak a (buta) nők. Ha pedáloznak érte, 10%-ban kapnak olyat, aki tényleg színvonalasabb hozzájuk képest, 10%-ban olyat, aki ezeket tudja és orvul ki is használja (ha komoly kapcsolatot keres valaki, akkor minek??? ha csak egy éjszakára, akkor meg nem tartanátok itt)... a maradék 80% az az esély, amennyi esélye van, hogy valami bunkó f@sszal jöttök össze.


Ezért (is) buknak (főleg) a fiatal csajok a hlye bunkókra. Persze ezek nem tudatos reakciók.


20-25 éves koruk után kezdik el értékelni a csajok csupán az igazi értékeket, az ilyen baromságokkal szemben. Vagy akkor se...


Ahogy pl. elkezd más arányban számítani a külső és a belső... az, hogy 25-30 éves csajok közül már szinte senki sem rajong annyira a nagyon hlye nagyon macsókért, mikor tizenévesen még sokkal többet számított, hogy olyannal is megdugassa magát, aki másoknak is kell. Hogy elismertebb legyen és mutogathassa, elmondhassa magáról, hogy olyannal volt együtt, aki a butákkal simán elhiteti, hogy ő az alfa hím.


Persze vannak kivételek... és minden korosztálynak megvannak a saját maga hibái... és van olyan, aki korábban ér, vagy olyan, aki 40 évesen is lelkileg egy 16-18 éves szintjén van...


Az erősebb nemnél is hasonló dolgok működnek, csak más köntösben.


Ezt persze nem az oldalt olvasó 15 éveseknek írtam, inkább jól esett leírni ezeket.


xyz, 23/f, aki nagy unalmában feljött az oldalra, hogy röhögjön egy jót némelyik kérdésen, de most ehhez komolyan szólt hozzá.

2010. máj. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jólvan fiam
2010. máj. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!