Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Irigylem a 14-19 lányokat....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irigylem a 14-19 lányokat. Nem szeretek pasi lenni. Volt, már valaki igy?

Figyelt kérdés

Mielött valaki félreértené, nem került homok a gépezetbe, egyszerüen amikor azt látom, hogy 14-16 évesek egymást ölelgetik, elfog az irigység, hogy mennyire szeretik egymást. Nekünk pasiknak meg mi van, vagy volt? Általános iskola: focin csak az egymás anyázása (ugyanúgy mint egy lan partin), középsuliban 100% fiúosztály: egymás csesztetése, elnyomása.

Most 25F létremre úgy érzem, nem volt jó igy felnőni :S érzett már más hasonlót?


2010. dec. 16. 11:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Volt.
2010. dec. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

volt már ilyen (a nem szeretek pasi lenni rész kivételével, mindig is pasi akartam lenni és az is vagyok :) ), de elmúlt.

járj társaságba, ne irigykedj másra, ne foglalkozz azzal, hogy milyenek a mai fiatalok, mert ezzel csak azt éred el, hogy rosszkedvű leszel. mindig az jut majd eszedbe, hogy miket hagytál ki régen, pedig azt már úgysem tudod visszahozni.

inkább előre gondolkodj és lásd meg azt, hogy mit nem hagyhatsz ki a jövőben.

2010. dec. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja... Én csak azt irígylem, hogy villantanak valamit és elérnek bármit. Ha én villantok valamit, mehetek bíróságra szexuális zaklatásért...
2010. dec. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
61%
Egyet ne felejts el: a nagy ölelkezés csak arról szól, hogy a többiek azt lássák, milyen nagy barátok. Aztán 2 perc múlva már kibeszélik egymást, és keresztbe tesznek, ahol tudnak. A női barátságok sehol sincsenek a férfi barátságokhoz képest, mert az legalább őszinte.
2010. dec. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Én meg épp a fiúkat irigyeltem, hogy ők mennyire lazák tudnak lenni, ihatnak, szexelhetnek (ettől ők nem ribik, hanem menők), nem menstruálnak sosem, nem fognak sose szülni és bármikor bárkinek le tudnak kenni olyan pofont, hogy az többet ne tegyen nekik keresztbe.
2010. dec. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Én csak akkor irigykedtem a csajokra közép suliban (épitész) amikor rajzbeadás volt , és egy megfelelő dekoltázzsal bármilyen szar rajzot beadhattak és ötös lett én meg szívtam ezerrel :)

Tény hogy sokkal jobban megtanultam a műszaki részét , de kicsit irigyeltem ezt .

2010. dec. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
51%
Ez is igaz. A legjobb haverom 8 éve mellettem van bármilyen segítség kell, vagy bármi. A nők meg állandóan kibeszélik egymást, ha van 5 percük egymás nélkül, rögtön szídják a másikat... 16F
2010. dec. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 szamóca. ***** válasza:
100%

erről tudnék mesélni... legyen elgé annyi, hogy máris nem irigyelnél minket ha tudnád milyen szintű kétszínűség folyik az ölelgetés és nevetgélés mögött.

hihetetlen mennyire gerinctelen p*nák vannak ám a kedvesen, ckin mosolygó aranyosnak tánő arcocskák mögött. Már egy ideje próbálom magam távol tartani a társadalom női részétől (persze néhány kivétellel akikben megbízok) és pasikkal barátkozni. ők nem ölelgetnek, de kevesebbszer is szúrnak hátba.

2010. dec. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

11.30

viszont nem tudod milyen, mikor úgy istenigazából tökönrúgnak:D

2010. dec. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
na, szóval az első 11.30-asnak
2010. dec. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!