Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak ronda fiúk írnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak ronda fiúk írnak nekem?

Figyelt kérdés

nem vagyok csúnya

ma is egy tök ronda fiú írt :(


2010. dec. 15. 16:19
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
szentem meg mernek a szép csajoknál is próbálkozni ronda pasik, max csak annál a szép csajnál nem, akiről tudják, hogy bár szép de belül semmi
2010. dec. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
azért mert ronda a kisugárzásod ._.
2010. dec. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Csúfika, tölts fel képet.
2010. dec. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

ronda kisugárzás alatt mit értesz?

képet nem szeretnék felrakni

2010. dec. 15. 18:26
 25/29 anonim ***** válasza:

Szerintem is a kisugárzással van baj, mint nálam. Nagyon sokan mondják, hogy szép vagyok, ma is megdícsértek, hogy milyen csinos vagyok, ketten is, de a fiúk közeledése elmarad, valahogy azt vettem észre, hogy a kevésbé szép, de bőbeszédű, nyitottabb lányoknál könnyebben bepróbálkoznak, mivel oldottabb a hangulat, és én bár elég nyitott vagyok, midnenhol illedelmesen viselkedem, szinte már túlzottan, és ez elég nagy baj, mert így magam köré húzok egy "falat", amit nem is akarnak átlépni, és bár tudom, hogy nálam ez probléma, iszonyú nehezen tudok rajta változtatni, de már nagyon igyekszem.

Am, én neten nem keresek párt egyelőre...

2010. dec. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

"képet nem szeretnék felrakni"


Kiderülne mennyire szép vagy xD.

2010. dec. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

kedves utolsó hozzászóló, én sem raknák fel magamról...

am is kíváncsi vagyok te felraknál e magadról :D

lehet, h fel, de az is lehet, h nem te lennél a képen...

2010. dec. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Szerintem nem én verem itt a mellem, hogy szép vagyok....
2010. dec. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Milyen érdekes. Te nem vagy beképzelt, neked nem nagyok az igényeid, azok az emberek akik neked írnak tényleg rondák. Milyen jó hogy téged ilyen tökéletesre b@sztak...

És ha valaki nem egy c.ronaldo féle búza akkor ássa el magát vagy mi? A te helyedben nagyon magamba néznék, és ez után fel is akasztanám magam.

2010. dec. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!