Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan fiúról/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az olyan fiúról/lányról aki koporsóban alszik?

Figyelt kérdés

Ha kiderülne pl:randin mit szólnátok hozzá?:D


(nyugi nem alszok koporsóban,nem azért kérdezem:D)


2010. dec. 12. 19:34
1 2
 1/15 Moszuke ***** válasza:

szerintem kényelmetlen, de legalább egyedi ötlet,de átfutna az agyamon, hogy életunt kuki az illető.

22/f

2010. dec. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Huhh, hát én még sosem aludtam koporsóban, de szerintem kényelmetlen lehet, mert nem tudok benne igazán megfordulni, háton meg nem szoktam aludni :-O
2010. dec. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
azt, hogy idióta :D
2010. dec. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szexi!!!Megkernem hadd lovagolhassam meg a koporsoban:P
2010. dec. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
azt hogy agybeteg. rólad meg azt hogy sok szaros melegvámpirfilmet nézel
2010. dec. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem nézek azt. Van egy ismerősöm aki koporsóba alszik :| hát még most se akarom elhinni pedig mutatta,hogy ott van a szobájában..
2010. dec. 12. 19:51
 7/15 anonim ***** válasza:
Ő dolga, ha neki jó, tegye.
2010. dec. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A halál házhoz jön-re emlékeztet.
2010. dec. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
hát szerintem elég beteg. eddig még eszembe se jutott hogy van ilyen egyáltalán aki szándékosan éjszakánként koporsóban alszik. na de felvet pár érdekes kérdést, pl ha lesz párja, akk lesz franciakoporsó is? :D vagy hamár az ágyakhoz hasonlitjuk, mer hát funkcióját tekintve ez esetben az, akkor vízkoporsó is lesz? :D
2010. dec. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
csak nem Csabát ismered? xD
2010. dec. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!