Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt úgy értette, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt úgy értette, hogy nem vagyok jó csaj?

Figyelt kérdés

Egy sráccal az elmúlt pár hétben közelebb kerültünk egymáshoz. Én 20 éves vagyok, ő pedig 27 éves. Mindig nevetgélünk, élvezzük egymás társaságát. Ma néztünk youtube-on egy olyan videót, amiben katona nőket mutatnak be. Voltak köztük nagyon szép lányok is. Ő kérdezte tőlem mosolyogva, hogy: "Te mikor leszel ilyen tökös csaj?" Én erre azt válaszoltam nevetve, hogy: "Haha, nagyon vicces!" És erre ő nevetett.

Néhány órája történt, és ez jár a fejemben, hogy vajon ezt a mondatot a külsőmre értette, vagy a "női katona" dologra célzott (tehát hogy milyen bátrak, erősek, ügyesek, stb ezek a női katonák) :/ Szerintetek? Én egészen idáig úgy éreztem, úgy láttam, hogy bejövök ennek a pasinak.. de most már nem tudom hogy mit gondoljak :/


2010. dec. 10. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
tökös=férfias
2010. dec. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyökér vagy az biztos... Csak viccelődésböl mondta, szinte 100%
2010. dec. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak a kemény katonai szellemre gondolt, sztem nem a külsődre, nyugi. Ne spilázd túl ;)
2010. dec. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem a "női katonákra" értette :)
2010. dec. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Eltúloztad, csak viccelödött valószínüleg :)
2010. dec. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
biztos, hogy 20 éves vagy:D, ennyi emberismereted lehetne már:S
2010. dec. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg biztos iszonyat ronda lehetsz és arra értette
2010. dec. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem felfújod ezt a dolgot...Én a helyedben rávágtam volna,hogy ,,persze,simán!",és nevettem volna egyet rajta.Szimpla poén volt,de Te nem vetted...
2010. dec. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Funktasztikus ***** válasza:
de gyökér már bocsi a tökös az nem a szépségre vall:D
2010. dec. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Naiv vagyok és rossz emberismerő, az igaz. De ez az oldal szerintem azért van hogy lehessen kérdezni, és én ezt tettem. Kaptam is rá egyértelmű válaszokat, amiket köszönök szépen!
2010. dec. 10. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!