Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » H lehet ez? : Olehe kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

H lehet ez? : Olehe kicsit buta a kérdés de szeretnék választ

Figyelt kérdés
lehe kicsit buta a kérdés de szeretnék választ kapni :$ ha a hüvely a nők átlagában 10-9cm akkor mondjuk egy 18cm pénisz h fér be?:OO
2010. dec. 8. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

A hüvely csak 4-6 cm .Valamiért szokás manapság nagyítani, de valóban csak ennyi.

És mivel rugalmas és tágulékony mindkettő,ezért nagyon jól idomulnak egymáshoz.

Na ezért nincs szükség 20 cm-es farokra,mert az már fáj.Ezt a férfiak mindig elfelejtik.

2010. dec. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ügyesen;)
2010. dec. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi : DD
2010. dec. 8. 14:47
 4/10 anonim ***** válasza:
na vajon? úgy h nem megy bele tövig
2010. dec. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ojo azt értem de akk mér mondják h csak 18 cm felet jó?: O
2010. dec. 8. 14:52
 6/10 anonim ***** válasza:

A 4-6 az kevés azért, én (nőként) a 8 centi körülit tartom reálisnak. Egy tampon 5 centi hosszú, akkor a 4-6 centisbe be sem nagyon férne, sőt az elsőből még ki is lógna. :) Amikor teljesen fönt van a tampon, akkor kb. 2-3 centi megy be az ujjból.


A kérdésre a válasz ugyan az, mint arra a kérdésre, hogy hogy fér ki rajta egy négykilós csecsemő: iszonyú tágulékony és rugalmas, elsősorban széltében, de valamelyest hosszában is. Mellesleg a 18 centis pénisz nem szokott tövig bemenni, mert fájdalmat okoz.


26/N

2010. dec. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A 4 centi hülyeség. Orvosi tankönyv szerint is 7-9 cm.
2010. dec. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
na ez egy jó kérdés, hogy miért mondják, h 18 felett jó erre én is szeretnék választ kapni XD, amúgy a lányoknek fogalmuk sincs, hogy mekkora szerszámmal rendelkezel egy kisebb bré is tud fájni a lányoknak ha tövig berakják, inkább a vastagság számít meg elsősorban az, hogy a srác tudjon bánni vele
2010. dec. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

hát igen előre félek a szüléstől x-DD

köszi a választ : DD

2010. dec. 8. 14:57
 10/10 anonim ***** válasza:

A 4-6 nagyon kevés, a 7-9 nagyjából korrekt lehet. Viszont izgalmi állapotban megtelnek a szövetek vérrel, ilyenkor megint "hosszabb" pár centivel. Meg vannak jelentős egyéni eltérések.

Én a volt bnőmnek simán be tudtam dugni maximálisan tövig (17-18), akkor értem teljesen végig.

2010. dec. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!