Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most csak tesztelget?

Figyelt kérdés
Megismertem 1 csaj lassan 1 hónapja elvileg jövő hónapba talizunk, és ma beszélgettem vele! Aztmondja már unja a beszélgetést mindenkivel és neki azis elég lenne ha csak 1 héten 1 szer jönne fel! Mondom oké megértelek! Aztmondja mért hiányozna? Erre nem írtam semmit! Mondom ahogy jónak látod! Erre elkezdi, hogy legalább egyszer mondjak ellent! Mondom "tudod nagyon jól, hogy nem örülnék, ha egy héten csak egyszer beszélnénk" erre meg azt mondta, hogy "örülök, hogy elmondtad"! Szerintetek?
2010. dec. 6. 21:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Amugy képen bejövünk egymásnak!:D
2010. dec. 6. 21:50
 2/12 anonim ***** válasza:
Mégis hány éves vagy te?
2010. dec. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja amúgy full papucs vagy :) Nem tesztelt, ráismert a tényre :)
2010. dec. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de te sem tudsz értelmesen írni, sajnos...

Majd megtudod, reménykedj, hogy nem egy 60 éves aberált, impotens unisex, akar elcsalni téged.

2010. dec. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kiváncsi volt hogy érdekel e téged hogy fennt van e vagy nincs. Ha nem irod neki hogy jöjjön azért fel v vmi akkor azt vágja le hogy nem is érdeklödsz. Kicsit keményebben hajts ha akarsz töle valamit?!
2010. dec. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Persze hogy akarok, bókolgatok egész nap és nagyon elvagyunk! Tuti csak kíváncsi volt!
2010. dec. 6. 21:55
 7/12 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy papucs vagy :) Vigyázz, nem minden nő utálja a papucs férfiakat, jelentős részük imádja kihasználni.
2010. dec. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Fejezd már be! Ő nagyon rendes lány minden megvan benne és szép is! Amugymeg mondja mindig, hogy aranyos vagyok, és szeret velem beszélni!
2010. dec. 6. 21:56
 9/12 A kérdező kommentje:
Amugymeg még barátja sem volt!
2010. dec. 6. 21:57
 10/12 A kérdező kommentje:
21:53 Nem akarok jobban hajtani rá, mert ha ugy alakulna nem szeretném, hogy ne tetszen neki, hogy nyomulok és azért távolodjunk el! Mindig mindenki azt mondja, hogy türelem a lányoknál ez több idő alatt alakul ki! Mármint a szerelem!
2010. dec. 6. 22:01
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!