Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az ami igazan fontos egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami igazan fontos egy lanynak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 20:13
1 2
 11/14 kisnita ***** válasza:

Nekem egy olyan pasi kell akinek fontos vagyok, aki szeret engem olyannak amilyen vagyok, nem akar megváltoztatni, nem akarja, hogy áttérjek a vallására, elfogad olyannak amilyen vagyok és ki is mutatja, hogy szeret. Mindenről lehet vele beszélgetni, figyelmes, kedves, tud bókolni, nem felejti el a jeles napokat (szülinapom, évfordulók, valentin nap stb) Külsőleg semmiképpen ne legyen izomköteg mert undorom az ilyen pasiktól. Vagy legyen vékony, de ne zörögjenek a csontjai azért vagy legyen macis, de izmos semmiképp. Ezen kívül nézzen ki valahogy, nem kell full pasinak lennie, de azért meg tudjak vele jelenni akárhol, tudjon öltözködni, legyen igényes, ne járjon szakadt meg foltos ruhákban, adjon magára, legyen jó illata. Szeresse a társaságot néha, 2-3 havonta nyugodtan elvihet szórakozni, moziba, színházba stb. Az, hogy mekkora szerszámmal rendelkezik igazából nem érdekel, tudja használni és kész.

Érett gondolkodású legyen, de azért legyen humora, mondjon vicces dolgokat, ne unatkozzak mellette. Ne függjön senkitől ne legyen anyuci kedvence, legyen érett felnőtt férfi aki tud egyedül is döntéseket hozni. Értékes ember legyen, legyen hobbija, ne csak üljünk otthon és lessük a falat.

Nekem ezek fontosak egy pasiban.

No de ilyen aki ezeknek 100%-ban megfelel még nem sikerült találni, mondjuk nem is kerestem igazán lehet azért :P

2010. dec. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Kisnita, ha igaz amit írtál, akkor én sztem meg is felelnék neked :)
2010. dec. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Minden lány más, mindannyian egyéniségek vagyunk, mindeninek más fontos.


Nekem pl. az a fontos, hogy kedves, megértő, figyelmes legyen.Fogadjon el olyannak, amilyen vagyok, ne akarjon megváltoztatni, cserébe én is elfogadom és nem akarom megváltoztatni.Lehessen vele beszélgetni és ha olyan szituációba kerülnék védjen meg.Külsőleg az a fontos, hogy mindig az alkalomhoz illően öltözzön, alapvető tisztálkodási dolgok stimmeljenek (ne legyen zsíros a haja, használjon dezodort, rendszeres zuhanyozás).Az már édes mindegy, hogy milyen a haja, csak előnyös legyen lehetőleg.A vékony, csont és bőr fiúktól a hideg is kiráz, legyen férfias, legyen egy KICSIT izmos.

A pénz és az autó számomra nem olyan fontos.Megtanultam spróolni és megtanultam, hogy nem lehet mindig megvenni azt, amit akarok.Hozzá vagyok szokva a sétáláshoz, a buszozáshoz is.

Nekem sokkal többet ér egy ölelés, egy csók, egy kedves szó, mint a sok pénz vagy egy jó autó.

15/L

2010. dec. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 kisnita ***** válasza:

Ma 09:40!

Persze, hogy igaz amit írtam :)

Örülök, de ettől függetlenül még lehet, hogy én neked nem felelnék meg :D

2010. dec. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!