Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az ami igazan fontos egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami igazan fontos egy lanynak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 20:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

normális lánynak: őszinteség,szerelem,


kevésbé normálisnak: pénz,jó külső,nagy farok

2010. dec. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hát ha azt kérdezed, hogy mit keresek egy pasiban?

Nekem a legfontosabb, hogy megértő társ legyen, és biztonságérzetem legyen ha vele vagyok.

Nem érdekel ha egy kicsit ducibb, mert imádom, amikor átölel és érzem, hogy milyen erős és a karjaiban "védelmez".

És az is fontos, hogy lehessen vele beszélgetni, érdekelje, hogy mi történik velem , és ha van valami problémám, akkor segítsen megoldani.

Amugy meg eléggé határozatlan és döntésképtelen személyiség vagyok, szóval én szeretem, hogy a férfias kiállás megvan benne és tud irányítani persze csak józan korlátok között..

Szóval a kedvessége, az esze, az erő ami benne van, és nem egy nyápic kis csonti gyerek, na nekem ez a nyerő. :)

És tényleg nem az érdekel, hogy mennyi pénze van.

2010. dec. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

20:22

Csak kíváncsiságból kérdem. Mondjuk, ha odaállna eléd egy olyan pasi, akit leírtál és biztosan tudhatnád, hogy megvan benne minden, ami kell neked, beleszeretnél? Vagy azért szükség van még valami pluszra is? (Én úgy gondolom, hogy igen)

2010. dec. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát, ha csak elémállna, nyílván nem nyílvánulna meg az odafigyelése, okossága, kedvessége teljesen 5 perc alatt, szóval a megismerés hosszasabb folyamat.

De tény, igazad van, kell valami plusz, de ha ezt igy leírom, szegény kérdező nem lesz okosabb :D

2010. dec. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kár hogy a második, a hölgy válaszoló szinte kivételnek számít mert a lányoknak csak egy a legfontosabb! Nem a pénz meg a verda meg a külső de nemám!!! A duma! Nem tudok megszólalni egy lánynak! Ezért vagyok magányos... Ja és most már igenis a nyápic alkatnak van esélye, már a kigyúrt se kell szinte senkinek!
2010. dec. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%
Külső és/vagy pénz. Nincs kivétel.
2010. dec. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Na azért ez nem teljesen így van.

Én, a 2. válaszoló vagyok és most leszek 18 éves, akiket a koromban ismerek vagy 20 éves korig, egyáltalán nem számít a pénz. Miért is számítana? Még szüleinknél lakunk, esetleg koliban, annyi pénze meg minden fiúnak van, hogy havi 1-2-szer meghív valahova (mozi vagy valami)

A kocsi is totál mindegy, ha megyünk messzebre felőlem apuci kocsijával is mehetünk, vagy busszal.

Akikről azt mondjátok, hogy pénz, kocsi kell nekik, na az egy másik korosztály, és szerintem annak is a butábbik fele.

2010. dec. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem konkretizáltad, hogy férfivel kapcsolatban, vagy úgy egyáltalán.

Egy családcentrikus nő valószínűleg potenciális családapát keres, egy karrierista pedig egy megfelelő férjet, aki szintén karrierista.

2010. dec. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A f@sz meg a sp..ma!
2010. dec. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Pénz, kocsi, ékszerek, nercbunda.
2010. dec. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!